Sahibinden coma nasıl üye olunur?

9
24971

Sahibinden coma nasıl üye olunur
Bildiğiniz gibi ülkemizde en büyük satış ve ikinci el satış platformu sahibinden.com olarak bilinmektedir ve kullanılmaktadır.Neredeyse her kategoride bir ürünü bulunan ve günlük yüzlerce ürünün satıldığı sitede herşey satılmaktadır.Sahibinden com alışveriş sitesinde sadece ikinci el ürünler değil aynı zamanda sıfır ürünlerde bulunmaktadır.Sitede özellikle araba ve emlak satışları diğer kategorilere göre daha aktif ve yoğun bir şekilde devam etmektedir.Eğer sizde birşeylerinizi satmak istiyorsanız mutlaka üye olarak ürünlerinizi satabilirsiniz…

Sahibinden coma nasıl üye olunur?
Sahibinden .com Türkiyenin 1 numaralı alışveriş sitesi olduğunu herkes biliyordur heralde..Günlük milyonların ziyaret ettiği sitede herkes birşey almak yada satmak ister.Eğer sizde sahibinden com sitesinden ürünlerinizi satmak istiyorsanız ve para kazanmak istiyorsanız üye olmanız gerekmektedir.

ilk olarak https://secure.sahibinden.com/kayit/ adresine giriyoruz

Adres durumuna dikkat edin arkadaşlar https yazmasına özellikle burada dikkat etmeniz gereken güvenlik durumlardan birisi adresin yukarıdaki gibi http olarak yazmasıdır.Eğer farklı bir ibare varsa mutlaka bağlantınızı kontrol ediniz..

ilk olarak sizin seçtiğiniz bir kullanıcı adı bulunuz daha sonra onay mailinin geleceği mail adresini yazınız..Şifrenizide belirledikten sonra sitede görünecek güvenilirlik durumunu arttıran gerçek adınızı ve soyadınızı yazıyorsunuz..

Üye kayıt formunda belirtiğiniz bilgiler doğru olmalıdır.
Üye kayıt formuna sahibinden.com’a daha önce kayıt olmuş bir kullanıcı adı ve e-posta adresi yazmamalısınız. Yazmanız halinde sistem size bir uyarı mesajı gönderecektir.
Kullanıcı ad ve şifresini belirlerken Türkçe harf karakterleri (ş, ö, ç, ğ, ü, ı) ile büyük harf, özel şekil veya yazı karakterleri (&, $, !, Z, >, @ vs.) seçmemelisiniz
Seçeceğiniz şifre kolay hatırlayacağınız fakat başkaları tarafından tahmin edilemeyecek şekilde olmalıdır. Rakam ve harflerden oluşan karma şifreler güvenlidir.

diğer bölümde ülke,şehir,doğum tarihi ve cinsiyet bölümünü giriyoruz..Bu işlemleri bitirdikten sonra onay maili ile üyeliğinizi tamamlıyorsanız..

Yukarıdaki gösterilen bölümleri eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız üyelik işlemini kısa sürede tamamlanacaktır ve ürün satışına başlayabilirsiniz.

Sahibinden.com’a üye olmak ücretli mi?
sahibinden.com’a üye olmak için herhangi bir üyelik ücreti ödenmez. Bireysel sahibinden.com üyeleri, üyelik ücreti ödemedikleri gibi, bazı ilan kategorilerinde belli sayıda ücretsiz ilan yayınlayabilirler.

Cebinden Onaylı İşlemleri
sahibinden.com’un sağladığı, alıcıların güvenle alışveriş yapmasını satıcıların güvenilir olduğunu tescil eden hizmettir. Cebinden Onaylı Üyelik ile cep telefonu numaranızın size ait olduğunu teyit ederek, hem alıcıların güvenini kazanabilir, hem de alışveriş işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
Sadece Cebinden Onaylı üyeler ilan verebilir, verdikleri ilanları düzenleyebilir, ilgilendikleri ilanların sahiplerine mesaj gönderebilir. Cebinden Onaylı olmayan üyelerimiz ilan veremez, mesaj gönderemez.

sahibinden.com Üyesi Olmak İçin Cebinden Onaylı Üyelik Zorunlu mudur?
sahibinden.com üyesi olmak için Cebinden Onaylı Üyelik zorunlu değildir. İlan vermek isteyen üyelerimizden güvenli ve hızlı alışveriş yapılması için Cebinden Onaylı Üyeliğe sahip olması istenir.

Önceki İçerikEkle/Kaldırdan Silemediğiniz Programlar
Sonraki İçerik360 Total Security Nasıl Kaldırılır?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz