Pokemon Go Servers Are Experiencing Hatası ve Çözümü

1
4327

Niantic Labs firması tarafından geliştirilen olan Pokemon Go oyunu resmi olarak indirilmeye ve oynanmaya başladı ama ülkemiz için indirme işlemi halen aktif halde değil..Pokemon Go oyunu ile istediğiniz yerden yakaladıkları Pokemon karakterleri için fotoğraflar çekerek kullanıcıları sayısının arttığı ve kısa zaman sonra büyük ilgi gören oyunlar arasına gireceğini şimdiden göstermeye başladı.

Oyunun yapımcı firmasının ise hisseleri %9 gibi iyi bir rakamla artış yaparak iyi bir giriş yaptı..Firma ise şu anda yaşanan yoğunluk nedeniyle sunuculara erişim sorunları yaşandığını firma da oyunun bu kadar popüler hale geleceğinden şüpheli olduğunu açıkladı.Ancak yoğunluk nedeniyle yaşanan sunucu hatalarının zamanla güncelleme ve iyileştirmeler ile daha iyi hale geleceği söylendi.

Pokemon Go Servers Are Experiencing Hatası ve Çözümü
Pokemon Go oyununda en çok yaşanan hatalardan biriside “Our servers are experiencing issues. Please come back later..” oldu..Bu hatanın nedeni ise sunucuların aşırı yüklenmesinden kaynaklanan bir sorun olduğunu ve oyuncuların yapması gereken sadece beklemek ve giriş yapmalarını denemek diyebiliriz.Yani yüklediğiniz oyunda yada Pokemın Go Apk dosyasında bir hata yok sadece sunucu hatasıdır.

Oyunu kurmak istiyorsanız eğer bir önceki konumuz olan Pokemon Go nasıl kurulur konusuda bulabilirsiniz.

Pokemon Go Android ve iOS Cihazlara Nasıl Kurulur?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz