Nokia 700 Yazılım Nasıl Güncellenir

1
6578

Nokia 700 Yazılım Nasıl Güncellenir
Nokia 700 Yazılım Nasıl Güncellenir

İlk olarak yeni bir güncellemenin olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.Bu güncelleme işlemini ise cihaz üzerinden menü>>ayarlar>>telefon>>telefon yönetimi>>cihaz yöneticisi yolunu izleyerek yapabilirsiniz.Eğer yeni bir sürümü var ise güncelleme işlemine başyabilirsiniz.

İlk olarak güncelleme işlemi için pc suite programına ihtiyacınız bulunmaktadır.Bilgisayarınıza pc suite programını kurduktan sonra aşağıdak resimden işleme devam ediniz.
nokia_603_güncelleme

Daha sonra bilgisayar ile telefon arasındaki bağlantıyı data kablosu ile kuruyoruz kısa bir süre bilgisayarın cihazı tanımasını bekliyoruz.Yukarida işlemde sonra aşağıdaki gibi hangi yazılımın olduğunu yada güncelemenin olmadığını söyleyecektir.Daha sonra gereken güncelleme hangisi ise Aç dedikten sonra işeleme başlayacaktır.

nokia_603_güncelleme1

Aç dedikten sonra size yazılımın ebatını boyutunu belirler ve işleme devam edersiniz.bu işlemler devam ederken cihaz ve bilgisayar arasındaki bağlantıyı kesmeyiniz cihaz kendi kendine kapanıp açılabilir işlem tamamlanmadan siz müdahale etmeyiniz.
nokia_603_güncelleme4

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
eleman Recent comment authors
eleman
Ziyaretçi
eleman

anlatımınız ile işlemi yaptım ve oldu Allah sizden razı olsun