Letgo Nasıl Güncellenir

0
4272

Letgo Güncelleme
Her gün bir yenilik ile karşımıza gelen Letgo güncellemeler ile kullanmamızı sağlıyor. Özellikle son olarak Hikayeler güncellemesi ile büyük oranda kullanım sağladı ve yeni Letgo  güncellemeleri beğenilmeye başlandı diyebiliriz. Genel olarak Android ve İOS cihazlar üzerinde kullanılan Letgo güncelleme olarak ise bu işletim sistemi üzerinde almaktadır. Peki bu işletim sistemlerini kullanıyorsak Letgo güncelleme nasıl yapılır Instagram uygulaması nasıl güncellenir onu görelim..
Android üzerinden Letgo güncelleme
1- Google Play üzerinden Letgo Güncelleme
Eğer uygulamanız cihazınız üzerinde yüklü ise ve yeni güncellemeden faydalanmak istiyorsanız Google Play üzerinden yapabilirsiniz. Yüklü olan Letgo uygulaması yeni güncelleme ile Google Play üzerinde Güncelle seçeneği çıkacaktır ve güncelleme hazır demektir ve güncellemeyi yapabilirsiniz.

Sadece Letgo Güncelleme değil aynı zamanda android cihazınızın üzerinde bulunan diğer uygulama yada oyunlarıda buradan bu şekilde güncelleme yapabilirsiniz.

2- APK dosyası üzerinden Letgo Güncelleme
Bu işlem için ilk olarak Android cihazınız üzerinden ayar yapmanız gerekmektedir. Bu ayarlar için ise
Menü tuşunu ya da Uygulamalar bölümünü kullanarak AYARLAR‘a gidin.Güvenlik’e basın ve Bilinmeyen Kaynaklar (Market üzerinden bilinmeyen uygulamaların alınmasına izin ver.

Daha sonra ise Instagram uygulamasını APK olarak indirmelisiniz yada bilgisayarınıza indirdiğiniz uygulamayı data kablosu yada farklı bir yöntem ile telefonunuza atmalısınız. Siz APK uzantılı dosyayı kurmaya başladığınız zaman ise yeni sürüm yüklenmiş olacak ve Letgo Güncelleme yapılmış olacaktır.


İphone cihazlarda Letgo Güncelleme
Bu işlem diğer Google play üzerinden yapılan güncellemeye benzemektedir. Yapmanız gereken App Store uygulaması üzerinden gelen güncellemeleri kontrol etmelisiniz. Aynı şekilde Letgo Güncelleme işleminide buradan yapabilirsiniz..


İsterseniz bu güncellemeleri tek tek istersenizde hepsini birden yapabilir ve güncelleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Güncelleme işlemi için ise mutlaka Wifi bağlantısınız kullanamalısınız aksi halde hattınızda bulunan internet paketi bitebilir ve sorun yaşayabilirsiniz. İphone Letgo güncelleme olarak değil bu bölümden iphone üzerine gelen tüm uygulama ve oyun güncelleme işlemlerini yapabilir ve gelen güncellemeleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz