iPhone Rehberini Toplu Silme

0
1883

Bildiğiniz gibi mobil dünyada en çok kullanılan akıllı telefonlardan biriside İOS işletim sistemine sahip Apple model cihazlardır.Kullanım kolaylığı olarak Android cihazlara göre biraz farklıdır.Tabi bu kolaylık her zaman işinize yaramayacaktır ve bazı durumlarda neden yok böyle bir durum diyebilirsiniz.Apple cihazların dezavantajlarından biriside rehber bölümünde bulunmaktadır.Eğer Apple bir cihaza sahipseniz ve rehberinizde bulunan kişileri çoklu olarak silmek istiyorsanız bunu yapamayabilirsiniz.Çoklu olarak silmek istiyorsanız bu işlemi uygulama sayesinde yapmalısınız.Yani hangi model olursa olsun rehberdeki kişileri tek tek silebilirsiniz.

Bu işlem için ise dediğimiz gibi ya uygulama ile yada bilgisayara bağlayarak İtools isimli bir program ile silme işlemine başlayabilirsiniz.

My Contacts Backup
Bu uygulama ile cihazda bulunan kişilerin sayısını söyler ve toplu olarak silme işlemine başlayabilirsiniz.Yani bu durumdan My Contacts Backup isimli uygulama sizi kurtaracaktır.

Diğer bir yöntem ise İtools programıdır.Bilgisayarınıza İtools programını kurarak istediğiniz kişileri seçebilir ve silebilirsiniz.

itools_iphone_rehber_silme

Yukarıdaki görseldeki gibi istediğiniz yani silmek istediğiniz kişinin yanına işaret ekleyerek silme işlemine başlayabilirsiniz.

Önceki İçerikKonusarakogren.com ile İngilizce Dersler
Sonraki İçerikMozilla Firefox Nasıl Sıfırlanır?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz