İphone İnternet Arama Geçmişi Nasıl Silinir

9
42792

apple-new-model-iphone-5s
Bilgisayarda internet tarayıcısı ile girdiğiniz sitelerin geçmişini silebildiğiniz gibi yani ziyaret ettiğiniz siteleri nasıl siliyorsanız yeni nesil cep telefonlarındada girdiğiniz siteleri silebilirsiniz.Tabi sadece iphone değil diğer tüm cihazlardada çok silebilirsiniz.

Biz burada iphone cihazlarda arama geçmişi nasıl silinir,girdiğiniz siteler nasıl sinilir onu anlatacağız.İlk olarak telefonunuzdan ayarlar bölümüne giriş yapınız.Daha sonra ise sarafi ile giriyorsanız safari bölümüne giriş yapınız.Giriş yaptıktan sonra ise karşınıza gelen ilk ekranda tarihçeyi sil,çerezleri verileri sil şekliden bir bilgi çıkacaktır.Bunları dokunduktan sonra işlem tamamlanmış olacaktır.

iphone_cerezleri_temizleme

Kimler Neler Demiş?

9 Yorum - "İphone İnternet Arama Geçmişi Nasıl Silinir"

avatar
Ayşe
Ziyaretçi

Peki tarayıcı olarak silebiliyormuyuz? nasıl silenebilirim?

Ayşe
Ziyaretçi

Merabalar. Benim google ve youtube da hesaplarım yok yani ikisindede oturum açmadan kullanıyorum. Acaba youtube geçmişi telefonumda kalıyomudur

Ayşe
Ziyaretçi

Benim google hesabım yok youtube hesabımda yok youtube a oturum açmadan giriyorum acaba youtube da yaptığım izlediğim şeylerin kaydı tutuluyormu?? Cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

Özge
Ziyaretçi

Çok teşekkür ederim peki bir şey daha sormak istîyorum ben youtube’a oturum açmadan giriyorum acaba öylede geçmişi kayıt ediyomudur izlediğim videolar falan geçmişte duruyomudur?

Özge
Ziyaretçi

Peki youtube geçmişide siliniyormu silinmiyorsa nasıl silebiliriz? Teşekkürler