İnterneti paylaştıran USB cihazı

0
1114

Bu boyutu küçük ama işlevi büyük USB cihazı, asli görevi olan veri aktarımının haricinde, iki bilgisayar arasında internet paylaşımını da sağlıyor.

usb

Her USB cihazında olduğu gibi bağlandığı iki mobil cihaz arasında veri aktarımı yapan bu cihaz, bunun dışında iki bilgisayar arasında internet bağlantısını da kolay ve zahmetsiz biçimde paylaştırıyor. Tek bir bilgisayar fiziksel olarak internete bağlıyken, bu cihaz sayesinde de ikinci bilgisayar da birinci bilgisayarın internet bağlantısını kullanabiliyor. Böylece bir sürü ağ işi ile uğraşıp zaman kaybedeceğimiz yerde sadece 5 saniye içerisinde işimizi görebilecek duruma geliyoruz. Özellikle bilgisayar acemileri için son derece yararlı bir cihaz.

Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen, tak-çalıştır formundaki cihaz, maksimum 480Mbps’yi destekliyor (USB 2.0) ve dakikada 1GB veri aktarımında bulunabiliyor. Fiyatlandırma, boyut vs. gibi detaylara ulaşmak isteyen okuyucularımız buraya tıklayabilirler.

Önceki İçerikSonun başlangıcı: Terminator Salvation
Sonraki İçerikNokia Ovi Store Hesabı Nasıl Oluşturulur
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz