iCloud Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım?

3
1457

icloud-sifresi-hatirlatma
Soruyu Gönderenin Adı : / Mail Adresi:

Ziyaretçimiz Tarafından Sorulan Soru: İphone 6 kullanıyorum ve İcloud şifremi unuttum.Yeni şifre almak istiyorum nasıl yapabilirim

Cevap : İlk olarak en önemli durumlardan biri hatta başında gelen şifre meselesidir.Apple kimliği açarken bizden bir adet daha mail istemektedir.Yani ileri bir sorun olursa bu mail adresi ile kurtarma işlemi yapabiliriz.

Eğer mail adresinizi girdiyseniz Apple sitesinden yani https://appleid.apple.com/tr bu adresten şifre hatırlatma bölümünü kullanabilirsiniz.Dediğimiz gibi şifre hatırlatma için mail adresi girdiyseniz girmiş olduğunu mail adresinizi şifre hatırlatma bölümüne girerek hatırlatma işlemi yapabilirsiniz.

Daha sonra girmiş olduğunu mail adresine bir doğrulama linki gidecektir.Linke tıkladığınız zaman ise sizden yeni şifre isteyecektir.Bu şifreleri aynı olarak giriş yaparsanız yeni bir şifre almış olacaksınız ve telefonunuza giriş yapabileceksiniz.

Peki şifre hatırlatma yapamıyor ve mail adresinizi yok ise Google ile küçük bir arama yaparak İcloud şifresi işlemleri yapan firmalar var.Bu firmalar ile irtibata geçerek şifrenizi belirli bir ücret karşılığında alabilirsiniz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Hasangezginseher Recent comment authors
Hasan
Ziyaretçi
Hasan

teşekkürler

seher
Ziyaretçi
seher

Google pley Şifremi unuttum

Hasan Fehmi
Yönetici
Hasan Fehmi

şifre hatırlatma yöntemini denediniz mi?