Htc One X Türkçe Dil Desteği Nasıl Yüklenir

16
14430

htc_one_x_21331043174
Htc One X Türkçe Dil Desteği Nasıl Yüklenir
Android telefonlarda yani türkçe dil desteği olmayan cihazlarda türkçe dil paketini yüklemek gerekemektedir.Bu işlemi yapabilmek için cihazınıza MoreLocale.apk uzantılı dosyayı indirip cihazınıza atmanız gerekmektedir.İsterseniz bunu data kablosu ise istersenizde google play ilede cihazınıza yükleyebilirsiniz.Daha sonra yapmanız gereken cihazınızı resetlemek ve dil bölümünündne türkçe dil destedğini seçmek olacaktır.

Uygulamayı İndirebilmek İçin Buraya Tıklayınız

 

Önceki İçerikVodafone Freezone Müzik Yarışması Başvuru Formu
Sonraki İçerikWindows 7de hosts dosyasını değiştiremiyorum
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

16 YORUMLAR

  1. merhaba, morelocale 2 uygulaması tüm one x modellerini türkçe yapmaz. Sebebi ise cihaz da bulunan yazılım versiyonundan kaynaklanır. Bazı cihazlar tamamen türkçe olurken bazı cihazlar kısmi olarak türkçe olur.

    Bunun sebebi cihazda bulunan yazılımın desteklediği dil , sistem ve alfebeye göre farklılık gösterir. Eğer sizde çalışmıyorsa yapmanız gereken cihaza türkçe dil barındıran bir rom yüklemek.

    Ama malesef ki HTC marka cihazlarda rom yüklemek samsung cihazlardaki basit değil , öncelikle cihaza uyumlu bir rom bulmak gerekiyor. Her one x e bir rom uymaz. Bunun için ileri derecede bir android kullanıcısı olmanız gerekiyor. Eğer bu konularda net bilginiz yoksa yapamazsınız. Google’de arayarak rom yükleme konusunda detaylı sonuçlara ulaşabilirsiniz. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz