Homepage.com.tr Bilgisayardan Nasıl Silinir

5
3042

homepage_kaldirma
Homepage.com.tr Bilgisayardan Nasıl Silinir
Hızlı ve Kesin Çözüm: Homepage.com.tr olarak hazırladığımız http://homepage.com.tr ile amacımız; kullanıcılarımızın internet üzerinde sık sık ziyaret ettikleri siteleri farklı kategoriler altında listeleyerek, bu sitelere daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebilmelerini sağlamak ve şık tasarımıyla daha konforlu bir arama motoru deneyimini kullanıcılarımıza yaşatmaktır. Homepage.com.tr’ye destek olmak için sizlerde anasayfalarınızı http://www.homepage.com.tr olarak kullanabilirsiniz. Eğer açılış sayfasını iptal etmek ve istediğiniz zaman bilgisayarınızdan kaldırmak isterseniz aşağıda yer alan rehberimizi uygulamanız yeterlidir.
1. Bilgisayarım/Denetim Masası bölümüne giriniz. Homepage 1.0 programını seçiniz. Kaldır butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan Homepage programını kaldırmayı başlatın.
xhomepage_kaldirma_1.jpg.pagespeed.ic.E2R4DC01jk

2. Varsayılan olarak hangi arama motorunun gelmesini istiyorsanız size sunulan menüden seçiniz. Google – Yandex ve Bing arama motorları arasından seçim yapabilirsiniz.
xhomepage_kaldirma_2.jpg.pagespeed.ic.5Vu724w3Iu

3. Değiştir butonuna tıklayarak işlemi başlatın. Bu adımdan sonra size bir uyarı ekranı çıkacaktır. Onaylamanız durumunda açık olan tüm tarayıcılarınız kapatılacak ve seçtiğiniz varsayılan arama motorunuz yüklenecektir.

xhomepage_kaldirma_3.jpg.pagespeed.ic.iui9WSrPXI

4. İşlemin bitiminde bilgisayarınızdan Homepage.com.tr kaldırılmış ve seçmiş olduğunuz varsayılan arama motoru yüklenmiş olacatır.

xhomepage_kaldirma_4.jpg.pagespeed.ic.OaOi1ANoBS

Önceki İçerikHaydi Gel Genç Tarifesi Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikBimcell Çalarken Dinlet Nasıl Yapılır
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

5 YORUMLAR

 1. Homepage . com
  1-ccleaner programını kurun ve çalıştırın
  Araçlar-başlangıçta tıkla

  Homepage yi işaretleyip sağdaki sil butonuna basın…

  Programı kapatıp çıkın ve ikinci adıma geçin…

  Başlat-çalıştır-açılat kutuya regedit yaz tamama bas

  Açılan kayıt defterinde düzen-bul-açılan kutuya homepage yaz sonrakini bul sekmesine tıkla
  Çıkan tüm homepage leri sağ tıkla ve sil…sonra programı kapat ve çık.

  Son olarak masaüstündeki orijinal explorer simgesi dışındakileri sağa tıkla ve hedef kısmını komple sil uygula tamam de ve çık

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz