Hide Pictures in Vaulty ile Fotoğraflarınızı Şifreleyin

0
851

Özel hayatın gizliliği ve kullanmakta olduğunuz cihazların başkaları tarafından kurcalanmasını istemessiniz ve kimse istemez.Bu gibi durumlar için telefonumuza belirli güvenlik önlemleri alırız ve telefonumuzu kilitleyebiliriz.Tabi ekrana koyduğumuz güvcenlik önlemleri yada şifrelerde bu gibi durumlar için çare olmayabilir hatta bazı durumlarda hatalı girilen şifreler yüzünden tüm bilgilerimiz silinebilir.Bu gibi durumlar için telefonumuzda bulunan sadece resimleri şifreleme gibi bir yöntem kullanarak başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile Android telefonunuzda yada tabletinizde bulunan fotoğrafları ve videoları gizleyebilir ve başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz.Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile resimlerinizi kolayca gizleyebilir ve kolayca erişebilirsiniz.

download-buttton

Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile görülmesini istemediğiniz resimlerinizi ve videolarını şifreleyebilir ve sadece şifreyi bilen kişiler erişebilir.

Önceki İçerikMobileTrans ile Akıllı Telefon Bilgilerinizi Aktarmak
Sonraki İçerikAndroid için En İyi Kahve Falı Uygulamaları
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz