GoPro Hero 3 Black Edit

Başta ekstrem sporlar olmak üzere son dönemde pek çok farklı yerde hatta ülkemizdeki televizyon programlarında dahi kullanılan giyilebilir giyilebilir aksiyon kamerası GoPro ve Türkiye faaliyetleri ile 4K video çekebilen en iddialı modelleri Hero 3 Black Edition hakkında merak edilen her şey bu videoda.

GoPro Hero3+ adını taşıyan model yine Black Edition ve Silver Edition olarak ikiye ayrılıyor. Black Edition versiyonu önceki modellerden yüzde 20 daha küçük ve hafif ayrıca batarya ömrü de yüzde 30 geliştirilmiş. Koruması ile 40 metreye kadar suya dayanıklı olan model daha çabuk veri transferi amacıyla 4 kat daha hızlandırılmış bir WiFi yongasına sahip.

GoPro Hero3+ Black Edition’da ayrıca daha keskin videolar ve daha kaliteli resimler için daha iyi bir lense yer verilmiş. Dünyanın en yoğun geniş açılı perspektifini yakaladığı iddia edilen SuperView adlı yeni bir video modu da modelde yerini almış. Değişen ışık koşullarına göre Auto Low Light modu otomatik olarak kare hızını ayarlıyor. Black Edition bu haftadan itibaren 400$ karşılığında satışa sunulacak.


GoPro HERO 3+ Black Edition Tanıtım Videosu

Kimler Neler Demiş?

avatar