General Mobile GM 6 Özellikleri
General Mobile GM 6 modelinde MediaTek MT6737T işlemcisi yer alıyor. Daha önceki 3 modelinde Snapdragon işlemci kullanan General Mobile, bu modelde ise MediaTek işlemciye yer veriyor. Dört çekirdekli olan bu işlemci, 1.5 GHz frekans hızını sunuyor. Grafik yongası tarafında ise Mali-T720 MP2 yer almakta. Bu grafik yongası ise çift çekirdekli ve 550 MHz – 600 MHz arası frekans hızına sahip. General Mobile GM 6 modelinde 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza yer alırken, hafıza kartı girişi ile telefonun hafızası yükseltilebiliyor.
General Mobile GM 6 modelinde 5 inç boyutlu Incell IPS ekran 1280 x 720 ekran çözünürlüğü sunacak. 3000 mAh kapasiteli değiştirilebilir pile yer verilen telefonda, 13 Megapiksel arka kamera ve flaşla desteklenen 8 Megapiksel çözünürlüklü ön kamera yer alıyor.
Bağlanabilirlik tarafında ise 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.1, VoLTE, ViLTE, VoWiFi gibi teknolojiler yer alırken, GM 6 modelinde FM Radyo desteği de yer alıyor.

General Mobile GM 6 modelinde numara engellemek istiyorsanız bunu cihaz üzerinde bulunan GM Asistan uygulaması ile yapabilirsiniz. GM Asistan uygulaması üzerinden Self Servis ve Taciz Engelleme bölümünden istemediğiniz numaraları engelleyebilirsiniz.

Numara engelleme - Calls Blacklist
Numara engelleme - Calls Blacklist

Diğer bir yöntem ise Google Play üzerinden uygulama indirerek numara engelleme yapabilirsiniz. Numara engelleme için istediğiniz Google Play üzerinden birçok uygulamaya ulaşabilir ve kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar