Galaxy S4 Minide Görüntülü Konuşma Varmı?

7
4312

Galaxy S4 Minide Görüntülü Konuşma Varmı?
5 inç ekrana sahip Galaxy S4’ün tasarımsal hatlarına sadık kalınarak tasarlanan 4.3 inçlik Galaxy S4 Mini, daha minimal akıllı telefonlardan hoşlanan Teknoloji severlere hitap ediyor. Sadece 107 gram ağırlığında olan Galaxy S4 Mini, Galaxy S4’ten biraz daha kalın.
4.3 inç büyüklüğünde AMOLED ekran kullanan telefonun ekran çözünürlüğü ise 540 x 960 piksel. Yani qHD seviyesinde. Samsung’un AMOLED ekranlarında kullandığı PenTile dizilimi, bildiğimiz RGB altpiksel diliminden farklı olarak, RG-BB tasarımını temel alıyor. 256 ppi piksel aralığı çok yüksek bir rakam olmasada, gözümüzün gördüğü ppi değeri, PenTile dizilimi yüzünden biraz daha düşükmüş gibi görünüyor.
Qualcomm’un 1.7 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi ve Adreno 305 GPU’sunu kullanan Galaxy S4 Mini, 1.5 GB kapasiteli RAM ile dikkat çekiyor.
IPS ve LCD ekranlara göre daha az güç tüketen Super AMOLED ekranın kullanıldığı Galaxy S4 Mini, düşük güç tüketimine sahip Snapdragon 400 işlemcisiyle beraber 1900 mAh’lik bataryayı oldukça başarılı bir şekilde kullanıyor. İncelediğimiz akıllı telefon, bir günlük kullanım süresini rahatlıkla bizlere sunuyor.

Çoğu galaxy serisi cihazlarda olduğu gibi s4 minidede ön kamerası olduğu için görüntülü konuşma mevcut ve kullanabilirsiniz.İster hat üzerinden istersenizde tango vb uygulamalarla görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Uygulama ile görüntülü konuşma yapmak isterseniz mutlaka bir internet bağlantısı yapmak zorundasınız.

Kimler Neler Demiş?

7 Yorum - "Galaxy S4 Minide Görüntülü Konuşma Varmı?"

avatar
yasin
Ziyaretçi

teşekkürler

yasin
Ziyaretçi

görüntülü görüşmede kendimi değil karşımdakini görmek istiyorum. buna bir çare bulun

murat
Ziyaretçi

Merhaba s4 mini telefonumdan görüntülü konuşmada ses problemi oluyor başka tlf larla da denedik olmuyor arkdaşin tlfnuyla başja birini arıyınca sıkıntı yok ¿

agit arslan
Ziyaretçi

Benim baglantim da c
Var ancak giruntulu arama yapamiyorum. 3g kapsama alani disinda diyoe. Mus. Hiz. De aradim actirdim ama gene de oyle diyor nasil yapabilirim

Gezgin
Ziyaretçi

ayarlar bölümünden şebeke modunu otomatik yaparmısınız.

nadir saatci
Ziyaretçi

görüntülü konuşmada ben karşı tarafı göremiyorum ama karşı beni görebiliyor yardımcı olurmusunuz?

Gezgin
Ziyaretçi

bir program ilemi yapıyorsunuz yada karşı tarafın telefonu hangidi?