Galaxy S4 Hayatınıza Eşlik Eder Yazısı Değiştirmek

5
15805

Bildiğiniz gibi android cihazlarda birçok özellike bulunmaktadır.Hepsini öğrenmek biraz zor olabiliyor.Haliyle özelleştirilebilir bir mobil işletim sistemi olduğu için bir çok özellikte bulunabiliyor ve istediğimizi rahatlıkla değiştirebiliyoruz.

Samsung S4 cihazınızı ilk aldığınızda karşınıza çıkan ilk uyarı Hayatınıza Eşlik Eder yazısıdır.Yani telefonun anaekranında Hayatınıza Eşlik Eder yazısını göreceksiniz.Tabi haliyle bu yazıyıda değiştirmek isteyebilirsiniz.Bu yazıyı değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.

İlk olarak ayarlar bölümüne giriniz ve cihazım bölümüne geliniz.Daha sonra ekran kilitle ve kilit ekranı widget bölümüne geçiş yapınız son olarakda sahip bilgisine giriniz.Buraya istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
yardımsalihhanif46beyzaYusuf TUNÇER Recent comment authors
yardım
Ziyaretçi
yardım

core malı galaxy s4 de de oluyormu

salih
Ziyaretçi
salih

Teşekkür ederim, işe yaradı.

hanif46
Ziyaretçi
hanif46

çok çok teşekkür gitti asabımı bozuyordu o yazı.

beyza
Ziyaretçi
beyza

Çok sağolun her siteye girdim ama bulamadım. Gerçekten çok yardımcı oldunuz artık o saçma yazı yokkk :))))

Yusuf TUNÇER
Ziyaretçi
Yusuf TUNÇER

Kilit ekranında yazan aynı yazıyı değiştirmek isteyenler için de ben yardımcı olayım. Kilit ekraninda iken Hayatınıza Eşlik Eder yazısına basılı tutup yazının etrafında çıkan çerçeveyi aşağı doğru kaydırın. Çerçeve genisledigi zaman sağ alt köşede düzenleme simgesi çıkar. Simgeye tıkladıktan sonra yazı emrinize amade. 😉