Facebook Arkadaş Ekleme Butonu Ayarları

214
27055
Facebook Video İzleme Ayarları

Facebook Arkadaş Ekleme Butonu Ayarları
Tüm Facebook sayfalarının en üstünde bulunan arama çubuğuna arkadaşınızın adını, e-posta adresini veya cep telefonu numarasını yazın.
Kişinin profiline gitmek için adına tıklayın.
Arkadaşı Ekle’ye tıklayın. Kişilerin gizlilik ayarlarına bağlı olarak bu düğmeyi bazı kişilerin profilinde göremeyebilirsiniz.
Arkadaş eklerken sorun yaşıyorsanız, bu adımları deneyebilirsiniz.
Daha Fazla Arkadaş Bulun
Ekleyebileceğiniz daha fazla arkadaş bulmak için:
Cep telefonu numaranızdaki ve başka hesaplardaki (ör. e-posta) kişilerinizi yükleyebilirsiniz.
Yüklediğiniz kişilerin arasından, zaten Facebook hesabı olan arkadaşlarınızı ekleyebilir veya hesabı olmayan kişileri bir hesap oluşturmaya davet edebilirsiniz.
Daha Fazla Arkadaş Bulun
Ekleyebileceğiniz daha fazla arkadaş bulmak için:
Cep telefonu numaranızdaki ve başka hesaplardaki (ör. e-posta) kişilerinizi yükleyebilirsiniz.
Yüklediğiniz kişilerin arasından, zaten Facebook hesabı olan arkadaşlarınızı ekleyebilir veya hesabı olmayan kişileri bir hesap oluşturmaya davet edebilirsiniz.
Not : En fazla 5.000 arkadaşınız olabilir. Haber Kaynağınızda şahsen tanımadığınız kişilerin (ör. gazeteciler, ünlüler, siyasetçiler) güncellemelerini almak için bu kişilere arkadaşlık isteği göndermek yerine onları takip etmeyi deneyin.

Kimler Neler Demiş?

214 Yorum - "Facebook Arkadaş Ekleme Butonu Ayarları"

avatar
Murat
Ziyaretçi

Merhaba, Ben Kendime yeni hesap açmıştım Malum msn listem kalabalık olduğu için eposta arkadaş bulucu ile 300e yakın arkadaş birden bianda ekledim. snra ortak arkadaş vs. Ama şimdi kimseyi ekleyemiyorum. Her birine ekle dediğimde 2 gündür aynen bu şekil hata alıyorum; Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.

Bu bir cezamı cezaysa ne kadar sürer ne yapabiliriz bilgilendirirseniz sevinirim. Be buralardayım cevabınızı bekliyorum.

kaanözer
Ziyaretçi

Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.

mrb orda sana demek istedigi su an eklemeye calıstıgın kısıyı tanıyo musun??
ıste tanıyosan rapor et dıyo o repora tıkladıgın zaman tanıdıgına daır onay vereceksın

herhangi bi sorunun olursa ……………

adresim burdan yardım edeblirim

Nate
Ziyaretçi

bu benm başımda war msj bile atmyrm lanet olsun yha delirtcekkler adamı :Q protesto etcen aslında tm turkye olrk girmiceksn siteye görcekler :Q

Özgür Uygun
Yönetici

1 hafta kadar birşey yapmayıp bekleyin. Çok fazla kişi eklediğinizden spam olarak düşünüp üyeliğinize yasak koymasınlar. saçma sapan işler yapıyor facebook zaten.

esra
Ziyaretçi

ortak arkadaşlarımız olduğu halde arkadaş ekle butonu gözükmüyor onlar nası yapıyorda biz yapamıyoruz ?

sinan
Ziyaretçi

slm ben arkadşlarımı eklerken diyo ki: kutudaki harfleri gir güvenilk için bundan nasıl kurtulacam arkdş eklerken kutudaki harfleri yazmak istemiyorum 🙂

Özgür Uygun
Yönetici

yeni üyeyseniz bir süre sonra iptal olur. Ama sürekli arkadaş ekledikten sonra çıkmışsa bi kaç gün sıklıkla kimseyi eklemeyin. aksi taktirde ceza verebilir facebook.

sinan
Ziyaretçi

yeni sayfa actımştım cvp için tşkr…

MuTaNG
Ziyaretçi

İlk olarak sayfanın sağ üst kısmından ” Hesap/ Gizlilik Ayarları ” yolunu izleyin

Açılan Sayfada ” Temel Dizin Bilgileri ” başlığı altında en sonda ” Ayarları Gör ” yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayın.

Gelen sayfada bir çok seçenek bulunacaktır. Bunlar içerisinden ” Bana Arkadaşlık İstekleri Gönderme ” yazısının hizasında bulunan seçenek değiştirme bölümünden size uygun olan seçeneği işaretleyebilirsiniz.

YENİ FACEBOOK SAYFASI İÇİNDİR İYİ GÜNLERDE KULLANIN….

Hayal
Ziyaretçi

Yaaa teşekkür ederim kaç gündür bunu arıyorum yeni facebook ta kimse yazmamıştı çok çok teşekkür ederim 🙂 :L: :B: 🙂 (K) 😉

yusuf
Ziyaretçi

mutang bey ben dediğinizi biliyorum orda beni arkadaş olarak ekleme var ve 2 seçenek arkadaşlarımın arkadaşları ve herkes secenekleri yok mu söyle kimse eklemesin diye bir seçenek yardımcı olursanız sevinirim

yusuf
Ziyaretçi

pardon bana yanıt verilmiş kusura bakma tam okumamıştım yokmuş çözümü.sagolun

mehmet
Ziyaretçi

slm ben artık arkadaşlık isteği gönderemiyorum lütfen acil yardımcı olursanız çok sevinirim 🙁 🙁

yusuf
Ziyaretçi

arkadaşlar facebook ta kimse beni arkadaş olarak eklemesin ben tek eklemek istiyorum bu söylediğiniz seçeneğe geldiğimde arkadaşlarımın arkadaşları diyor.ama ben bunuda seçmek istemiyorum .kims beni eklemesin ben ekleme isteği göndermek istiyorum.bu konuda yardımlarınız bekliyorum.uzun lafın kısası arkadaş ekle buttonu kaldırmak istiyorum

Özgür Uygun
Yönetici

Maalesef öyle bir çözüm yok. Tek yapabileceğiniz şey ordaki ayarlar başka çözümü bulunmuyor.

yusuf
Ziyaretçi

yapmayın yha tmm neyse artık kırılsalarda iptal edecez

halit
Ziyaretçi

slm beni bi arkadas face de eklemişti. yanlıslıkla yoksaydım simdi onu eklemek istiyorum ama arkadas ekle butonu cıkmıor ‘ac/kapa’ diye bi yazı cıkıyor bi yardım eder misiniz ??? 🙁 🙁

hakan
Ziyaretçi

qecmıs olsun o zaman yapacak bısı yok bide eklemesini beklemekten baska .d 😀

dertli
Ziyaretçi

slm ya kardes yaptımda orda arkadaşlarımın arkadaşları gorebılıyo ben zati onların gormesını ıstemıyom nsl ypcam ?

hakan
Ziyaretçi

kardeşim 🙂 onunda çözümü kolay 🙂 hesap’A tıklıyosun gizlilik ayarlarına giriyosun alt tarafta ayarları özelleştir var oraya tıkla sonra orda orta sıralarda albüm gizliliqini düzenle var tıkla ona sonra profil resmi cıkacak karsına orayı sadece ben yap bitmiştir bu olay kolay qelsin kardesme .

hakan
Ziyaretçi

kardeşim 🙂 onunda çözümü kolay 🙂 hesap’A tıklıyosun gizlilik ayarlarına giriyosun alt tarafta ayarları özelleştir var oraya tıkla sonra orda orta sıralarda albüm gizliliqini düzenle var tıkla ona sonra profil resmi cıkacak karsına orayı sadece ben yap bitmiştir bu olay kolay qelsin kardesme 😀

Özgür Uygun
Yönetici

arkadaşlarınızın arkadaşları için bi sınırlama yok maalesef facebook üzerinde

hakan
Ziyaretçi

evetttt haklısınnn 😀

Gündem
Ziyaretçi

değişmiş bu yine bulamıyorum

hakan
Ziyaretçi

arkadaşlar ben yaptım size anlatıyım 🙂 şimdi ilk olarak profile tıklıyosunuz sonra alta arkadaşlar var orda kalem var kaLeme tıklıyosunuz görünürlük ayarlarını degiştir var ona tıklıyosunuz orda bana arkadaşlık istekleri gönderme var onu sadece ben yada sadece arkadaşlarımın arkadaşlarını yapıosunuz ve sonra profilinizin ön izlemesini bakıosunuz ve sayfayı kapatıyosunuz bu kadar! herkese kolay qeLsin 🙂 😀

hakan
Ziyaretçi

admin senin resimde gösterdigin beni arkadaş olarak ekleme < yok bizde çıkmıyor nedn çıkmıyor bu konu hakkında detaylı bi bilqi verirsen seviniriz (; 🙂

nly
Ziyaretçi

:'( ya ben arama motorunda çıkan adımı değiştirmek istiyorum.yardımcı olur musunuz??

Gezgin
Ziyaretçi

Facebooktaki isminizi değiştirmeyi denedinizmi?

Nate
Ziyaretçi

faceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lanet olsun sizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aycaNeneS
Ziyaretçi

yha bn bni kmseniN ekLememesini isdıoruM.yani arkadas olAraK ekLe butoNunuN çıkmamasııI isdıorum yardımcı oLrmusunuz .(

arzu
Ziyaretçi

merhabalar. beni sürekli tanımadığım insanlar ekliyo ve ben arkadaş olarak ekle butonunu gizlemek istiyorum beni eklememeleri için. ama yerini bulamadım onu nereden yapabilirim?

Özgür Uygun
Yönetici

Gizlilik Ayarlarını Seçin üstte Temel Dizin Bilgileri Ayarları gör kısmındaki arkadaş ekleme butonu ayarınızı değiştirebilirsiniz. yanlız sadece arkadaşlarınızın arkadaşları sizi görebilirler.

RoA
Ziyaretçi

la kamil hani iletisim bilgilerinde öyle bişey yok ayrıntılı anlatın lan sunu :Q

Özgür Uygun
Yönetici

burada insanca davranıp adam olmasını bilenlere yardım ediyoruz. lanlı lunlu konuşupta adam gibi cevap almayımı bekliyorsunuz.

Facebook ayda bir düzen değiştiriyor suçlu bizmi oluyoruz.

mustafa
Ziyaretçi

bn arkadaşlara napıyon yazıyom karşıdaki kişiye gitmiyor neden acaba bna yardımcı olun

Özgür Uygun
Yönetici

nerden yaptığınızıda tam olarak açıklarmısınız

ftma
Ziyaretçi

Byle bşey yok ki :S

Erdi
Ziyaretçi

sadece 2 tane seçenek var netmeliii xP 🙁 😀

Özgür Uygun
Yönetici

arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızın arkadaşları dışında görmelerine sadece engel olabilirsiniz. arkadaşlarınız için engelleme söz konusu değil maalesef

merve
Ziyaretçi

yalnız orda herkes/ arkadaslarımın arkadasları diye iki secenek var.. hic kimsenin eklemesini istemiyosak! yani sadece biz ekleyebilmeliyiz..

Babacan
Ziyaretçi

Aynı dert bende de var.Acaba bir yolunu bulabildin mi?Varsa bir yolu lütfen bana da soyle.Cevap bekliyorum.

nilay
Ziyaretçi

ben arkadas olarak ekle butonunu kaldırmak istiyorum 24 saat ten berı ugrasıyorum ne olur bana helppp 😀

nalan
Ziyaretçi

teşekkür

1 2 3 6