Depolama Dolu Lütfen Yeterli Yer Açın Uyarısı

5
5434

General Mobile Discovery

Soruyu Gönderenin Adı : cemilozbek / Mail Adresi:
Ziyaretçimiz Tarafından Sorulan Soru: General mobile discovery model bir telefon aldım ama kamerayı açtığımda Depolama Dolu Lütfen Yeterli Yer Açın Uyarısı şeklinde bir uyarı alıyorum ve kamerayı açamıyorum nasıl düzeltebilirim?

Cevap : İlk olarak şöyle yapalım arkadaşım eğer cihazının 4 GB modeli ise 16 yada 32 gb lık bir hafıza kartı satın alarak kameradan ayarlar bölümünde kamera kayıt yeri olan bölümü aldığınız hafıza kartı yapmanız gerekiyor.Ama 16 GB bir model kullanıyorsanız telefonda kurulu olan programları hafıza kartına taşımanız ve kamera kayıt yeri olarak SD kart olarak göstermeniz gerekmektedir.

Tahminim size 50 TL gibi bir masraf çıkaracaktır.4 Gb modelde yapacak tek şey ise cihazdaki bilgileri yeni alacağınız hafıza kartına taşımak olmalıdır.Diğer türlü kamera özelliğini kullanmaz ve yeni programlar yükleyemessiniz.

general_mobile_depolama_alani

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Depolama Dolu Lütfen Yeterli Yer Açın Uyarısı"

avatar
ali
Ziyaretçi

teşekkürler

Merve
Ziyaretçi

General Mobile Discovery 16 GB kullanıyorum. Hafıza kartını, kart takılıyken sadece kartı okuduğu için çıkarttım. Telefonun da hafızası görünüşte boş ancak bir şey indiremiyorum alan yok diyor.Nasıl düzeltebilirim ??

Hasan Fehmi
Yönetici

telefonda bir sıfırlama yaparmısınız.İçerisindeki tüm bilgielr silinecektir ama sorunda ortadan kalkacaktır.

melike
Ziyaretçi

Telefonum samsung s4 mini ve ekran görüntüsü alamıyorum çünkü depo alanı dolu gibi bişey diyo ne yapcam ?

Hasan Fehmi
Yönetici

cihazı sıfırlamanız gerekebilir ama ilk olarak telefonda fazla bilgi varsa siliniz yada yedekleme yapınız olmas ise dediğim gibi format atmanız gerekebilir.