Crysis 2’nin demosu çıktı

0
1074

Electronic Arts, merakla beklenen Crysis 2’nin çoklu oyuncu demosunu duyurdu.

Çoklu oyuncu demosu, Xbox Live Gold üyeleri için Xbox 360’a özel olarak sunulacak ve oyunculara seriyle özdeşleşen Nanosuit’i çoklu oyuncu ortamlarında test etme imkanı verecek.

Crysis 2, 2010 yılında sağlam, bağımlılık yapıcı ve etkileyici çoklu oyuncu özellikleriyle dünyanın dört bir yanındaki eleştirmenlerden tam not almıştı.

Crysis 2 çoklu oyuncu modu oyuncuları, iki takımın hızlı, güçlü ve görünmez olmak için Nanosuit güçlerini kullanarak ölesiye savaşacakları, mahvolmuş haldeki Manhattan’a bırakıyor. Haritalar Crytek’in baştan yarattığı New York şehrinde geçecek ve oyuncuların stratejilerini oluşturmalarını, yüksekten ve alçaktan saldırıp, savunma yapmalarını gerektirecek dikey bir oynanış sunacak.

Crysis 2’nin çokluoyuncu modlarına yeni bir bakış açısı sunduğunu belirten Crytek CEO’su Cevat Yerli, “diğerlerinden ayrılacak ve oyunun birinci şahıs savaş oyunları türündeki yerini sağlamlaştıracak. Nanosuit oyunculara daha önce yaşamadıkları ölçüde bir güç hissi verirken, New York şehri de bir çok farklı imkana sahip mükemmel bir oyun alanı sunacak” diye konuştu.

Daha fazla bilgi almak için crysis.ea.com/demo adresini ziyaret edebilirsiniz.

Crysis 2; Xbox 360, PlayStation3 ve PC için 25 Mart 2011’de Avrupa’da piyasada olacak.

Önceki İçerikTürklerin Coca-Cola’nın kutup ayılarıyla imtihanı!
Sonraki İçerik80 günde 19 milyon izlenen Keenan Cahill Videosu
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz