Baş Dönmesi için Bitkisel Çözümler

0
944

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 824

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 831

“Baş dönmesi” ağrıdan sonra insanların doktora başvurma nedenleri arasında 2. sırada yer almaktadır. Baş dönmesi aynı ağrı gibi tek başına bir hastalık değil fakat bir hastalığın habercisi olabilir. Baş dönmesi için bitkisel tedaviler mevcuttur.
Baş dönmesi için bitkisel çözümler:
Sirke ağızda gargara yapılarak, ve ayrıca dilimlenmiş limon 10 ar dakika ara ile emilerek baş dönmesi tedavi edilebilir.
Kuru mine çiçekleri sıcak su ile 10 dakika kadar demlendikten sonra süzülerek suyuna bal ilave edilip yemeklerden önce 1 çay bardağı kadar içilebilir.
Üzerlik otu tohumları kaynatıldıktan sonra süzülerek suyuna bal ilave edilir ve iyice karıştırılır. Daha sonra bu karışım yemek aralarında 1 er bardak içilerek baş dönmesi tedavi edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz