Avea yeni yıl her yöne 400 dakika ve heryöne 4000 SMS kampanyası

2
1564

Eğer avea dışında başka bir hat sahibiyseniz..geçiş yaparsanız.. 25tl karşılığında 400 dakika her yöne konuşma 4000 mesaj (sms) sa sahip oluyorsunuz…geçiş için en yakın avea bay,isine gitmeniz yeterli olacaktır…

Tarifede geçirilen her 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödenmeyecektir.

Yeni Yıl Tarifesi nedir?
Avea’nın çok uygun fiyata hem her yöne konuşturan, hem de her yöne bol bol mesajlaştıran bireysel faturalı tarifesidir.

Tarifenin aylık ücreti ne kadardır?
Numaranızı taşıyarak, yeni hat tesis ederek ya da Avea’nın mevcut faturasız tarifelerinden geçiş yaparak Yeni Yıl tarifesine kaydolursanız:
6 fatura dönemi boyunca KDV-ÖİV dahil 25 TL, sonrasında 35 TL’dir.
Avea’nın mevcut faturalı tarifelerinden geçiş yaparak Yeni Yıl tarifesine kaydolursanız:
KDV-ÖİV dahil 35 TL’dir.
16.12.2010 tarihi sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatör yönüne taşıyan, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti KDV-ÖİV dahil 35 TL’dir.

Tarife kapsamında aylık ücret karşılığı hangi avantajlar sunulmaktadır?
Yeni Yıl tarifesinde aylık ücret karşılığı olarak 400 her yöne dakika ve 4.000 her yöne SMS sunuyoruz. Üstelik tarifede 3 ay öde, 1 ay bedava avantajı kapsamında her ay aylık ücret ödemezsiniz. Aylık ücret ödediğiniz her 3 fatura döneminin ardından 1 fatura dönemi için aylık ücretinizi Avea ödüyor!

3 ay öde, 1 ay bedava avantajı nedir?
3 ay öde, 1 ay bedava avantajı, tarifede aylık ücret ödediğiniz her 3 fatura döneminin ardından 1 fatura dönemi için aylık ücretinizi sizin yerine Avea’nın ödemesidir. Numarasını taşıyarak ya da yeni hat tesis ederek tarifeye kaydolan müşterilerimiz bu avantajdan toplam 3 kez, Avea’nın mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerinden geçiş yaparak kaydolan müşterilerimiz ise toplam 1 kez yararlanabilirler. Numarasını taşıyarak ya da yeni hat tesis ederek tarifeye kaydolan müşterilerimiz, tarifedeki 4’üncü fatura dönemlerindeki 25 TL’lik aylık ücretleri ile , 8’inci ve 12’inci fatura dönemlerindeki 35 TL’lik aylık ücretlerini ödemeyeceklerdir. Avea’nın mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerinden geçiş yaparal tarifeye kaydolan müşterilerimiz, tarifedeki 4’üncü fatura dönemlerinde aylık ücret ödemeyeceklerdir. Yeni Yıl tarifesinde olup, başka bir faturalı tarifeye geçiş yapan, sonrasında Yeni Yıl tarifesine tekrar kaydolan müşterilerimiz 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından faydalanamayacaklardır.16.12.2010 tarihi sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız herhangi bir tarifesinden numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak Yeni Yıl tarifesine kaydolan nmüşterilerimiz 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından faydalanamayacaklardır.

Aylık ücret ödemeyeceğim fatura döneminin hangisi olduğunu nereden bileceğim?
Aylık ücret ödemeyeceğiniz fatura döneminde ve 1 fatura dönemi öncesinde hattınıza gelecek iki ayrı SMS aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.

Tarifemdeki heryöne dakikalarım hangi aramalar için geçerlidir?
Cevap 6:
Tarifenizdeki heryöne 400 dakikanız yurtiçi tüm görüşmelerinizde yani Avealılarla, diğer operatörlerle ve ev/iş numaralarıyla yapılan aramalarda geçerlidir. Yurt dışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamaz.

Tarifemdeki her yöne SMS’lerim hangi yönler için geçerlidir?
Cevap 7:
Tarifenizdeki heryöne 4.000 SMS’iniz yurt içi yönüne doğru yaptığınız gönderimlerde geçerlidir. 4.000 SMS’iniz ile Avea, diğer operatör ve ev/iş numaralarına SMS gönderebilirsiniz. 4.000 SMS; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel numara gönderimlerini kapsamaz.

Kurumsal aboneyim, tarifeye geçebilir miyim?
Cevap 8:
Yeni Yıl tarifesi sadece bireysel abonelerimize açık bir tarifedir. Kurumsal hattınız sizin üzerinize ise ve bireysel Avea abonesi olmak isterseniz Bayi ve Müşteri Hizmetleri yolu ile bireysel aboneliğinizi başlatıp Yeni Yıl tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Ya da yeni bir bireysel faturalı hat alarak bu tarifeden yararlanabilirsiniz.

Faturalı bir Avea tarifesindeyim, bu tarifeye geçmek istediğimde yeni bir fatura bildirimi yapmalı mıyım?
Cevap 9:
Hayır, eğer mevcutta faturalı bir tarifeye kayıtlı iseniz, tarife geçişi sırasında tekrar sabit fatura ibraz etmenize gerek yoktur.

Yeni Yıl tarifesine nasıl geçerim?

  • Bireysel faturalı hat sahibi Avea müşterisiyseniz, Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
  • Yeni hat alarak ya da farklı bir operatörden numara taşıma yoluyla Yeni Yıl tarifesine geçmek istiyorsanız Avea bayilerine giderek,
  • Faturasız bir Avea tarifesinden Yeni Yıl tarifesine geçmek istiyorsanız; Avea bayilerine giderek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla, 444 1 500’ü arayıp kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek görüşme sırasında geçiş yapabilirsiniz.

Tarife değişikliği ile Yeni Yıl tarifesine geçersem ücret öder miyim?
Tarife geçiş ücreti bulunmamaktadır.

Bir fatura dönemi içerisinde birden fazla tarife değişikliği yapabilir miyim?
Bir ay içerisinde sadece bir kez tarife değişikliği yapabilirsiniz, hattınızı yeni aldıysanız ilk faturanız çıkmadan başka bir tarifeye geçiş yapamazsınız.

Yeni Yıl tarifesinde ilk 6 ay boyunca geçerli olan 10 TL’lik aylık ücret indirimim 6 aylık süre dolmadan başka bir tarifeye geçersem devam eder mi?
Yeni Yıl tarifesinden herhangi başka bir faturalı Avea tarifesine ya da faturasız bir Avea tarifesine geçerseniz aylık ücret indiriminiz devam etmez. Aylık ücret indiriminiz sadece Yeni Yıl Tarifesi için geçerlidir.

Yeni Yıl tarifesine geçince fatura kesim tarihim değişir mi?
Fatura kesim tarihiniz değişmeyecektir.

Fatura kesim tarihine birkaç gün kala tarifeye kayıt olursam, fatura ücretim nasıl hesaplanır? Ücretsiz dakikaların ne kadarından faydalanırım?
Tarife ücreti tarifeye geçişiniz ile fatura kesim tarihi arasında tarifede kaldığınız güne göre hesaplanır. Örn: ayın 12’sinde tarifeye geçiş yaptınız, fatura kesim tarihiniz olan 22’sine kadar 10 günlük süre boyunca tarifeden faydalandığınız için tarifenin 10 günlük aylık ücretini ödersiniz.
Tarife kapsamında sunulan dakika ve SMS miktarları değişmez, tarifeye hangi gün geçerseniz geçin heryöne dakika ve SMS’lerinizi fatura kesim tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kalan dakika miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
“SES” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kalan SMS miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
“SMS” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan SMS bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne SMS’lerinizin %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kalan ücretsiz dakika ve SMS’lerim sonraki fatura dönemine devreder mi?
Kullanılmayan dakikalarınız ve SMS’leriniz fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

Ücretsiz dakikalarım ve SMS’lerim bittikten sonra nasıl ücretlendirilirim?
Ücretsiz heryöne dakikalarınız bittikten sonra yapacağınız görüşmelerin dakikası 40 Krş olarak ücretlendirilir. Ücretsiz her yöne SMS’leriniz bittikten sonra SMS’leriniz 40 Krş olarak ücretlendirilir.

Hattımı başka bir hatta yönlendirdiğimde nasıl ücretlendirilirim?
Yönlendirme yapılan numara ile yapılan görüşmeler heryöne dakikalarınız üzerinden düşecektir.

Özel servis numaralarını aradığımda nasıl ücretlendirileceğim?
444 ile başlayan numaraların ücretlendirilmesi sabit hatlar yönüne arama olarak değerlendirilir ve heryöne dakikalarınızdan düşecektir. Özel servis numaralarının ücretlendirmeleri birbirinden farklı olup www.avea.com.tr‘de yer aldığı gibidir. Ayrıca; tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Yeni Yıl tarifesine geçtikten sonra faturalı 1.000 + 10.000, 30, 50 ya da 150 SMS Paketlerine kayıt olabilir miyim?
Evet, istediğiniz SMS paketinden faydalanabilirsiniz.

Yeni Yıl tarifesine geçtikten sonra TümEvİş ve TümEvİşAvea konuşma paketlerine de kayıt yapabilir miyim?
Evet, istediğiniz konuşma paketinden faydalanabilirsiniz.

Tarifeye numaramı taşıyarak ya da yeni hat tesisi yoluyla hangi tarihe kadar kaydolabilirim?
31.01.2011 tarihine kadar kaydolabilirsiniz.

Önceki İçerikFacebookda istenmeyen bildirimleri nasıl silebiliriz?
Sonraki İçerikAvea faturalı tarifelerde kalan süreyi nasıl öğrenebilirim?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz