Avea Katlayan Tarife

50
13884

Katlayan Tarifeye geçenler yükledikleri miktarın kat kat üzerinde her yöne TL kazanıyor. Üstelik numarasıyla Avea’ya gelenler daha da fazla kazanıyor.

20 TL yükleyene 40, 30 TL yükleyene 90, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea’ya taşıyanlar ise 20 TL yüklediklerine 60, 30 TL yüklemelerine 120 TL, 50 TL ve üzeri yüklemelerine 250 her yöne TL hediye kazanıyor.

* 20 TL yükleme durumunda
Normal Abone: 40 TL
Numarasını taşıyan: 60 TL

* 30 TL yükleme durumunda
Normal Abone: 90 TL
Numarasını taşıyan: 120 TL

* 50 TL yükleme durumunda
Normal Abone: 200 TL
Numarasını taşıyan: 250 TL

katlayan tarife

DETAYLAR
* Yurt içi her yönü arama fiyatı 40 Kuruş/dk’dır.
* Hediye TL’ler sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
* Tarife dahilindeki hediye TL’ler her 30 günde bir ilk geçerli yüklemeye verilir.
* Kulanılmayan hediye TL’ler 30 gün sonunda silinir.
* Hediye TL’lerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
* Tarife kapsamındaki aboneler ücretsiz dakika veya TL verilen kampanyalardan AranKazan kampanyası hariç faydalanamaz.
* Numarasını taşıyarak gelen aboneler mevcut numara taşıma kampanyası yerine, bu tarifeye özel 4 aylık numara taşıma kampanyasından yararlanacaklardır. Kampanya kapsamında tek seferde olacak şekilde 20 TL yüklemeye 60; 30 TL’ye 120; 50 TL ve üzeri yüklemeye 250 TL hediye edilmektedir.
* Tarifeye özel NT Kampanyası’ndan faydalanabilmek için abonelerin geçişlerinin gerçekleşmesini takiben 30 gün içerisinde tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir. Geri kalan 20 TL ve üzeri yüklemelerini ilk yüklemenin gerçekleşmesini takiben 120 gün içinde yapabilirler. Aboneler NT kampanyası kapsamında en fazla 4 kere hediye TL alabileceklerdir. Bu kampanyadan sadece 1 yılda 1 kere faydalanılabilmektedir.

Önceki İçerikFacebookta Resimleri ve Videoları Yorumlara Kapatma Yöntemi
Sonraki İçerikTurkcell TL Nar Kampanyası Nasıl Yapılır?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

50 YORUMLAR

 1. Güzel bir şey ama kayıt falan gerekiyor mu, nasıl olunuyor?
  Eksileri var mı? (ücretlenme her ay yükleme zorunluluğu)
  Kaç aylık abonolik oluyor? (süre)
  Aydınlatırsanız sevinirim-Tesekürler.

  • * Yurt içi her yönü arama fiyatı 40 Kuruş/dk’dır.
   * Hediye TL’ler sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
   * Tarife dahilindeki hediye TL’ler her 30 günde bir ilk geçerli yüklemeye verilir.
   * Kulanılmayan hediye TL’ler 30 gün sonunda silinir.
   * Hediye TL’lerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir.

    • 500′ ü yani müşteri hizmetlerini arıyosun kalan kontür ve bedavalarını öğreniyosun. aradğın zaman müşteri hizmetlerini bedavadanda gitmiyo normal kontüründen gidiyo….

    • böyle saçma kampanyamı olur en kısa zamanda çıkmlıyım bu aveadan bende vodafondan yeni geçtim ama hiç böyle saçma işlem yok herşey ücretsiz orada istediğin hediye ve dakikalar anında ücretsiz ekranda :Q

 2. ben katlayan tarıfedeyım ama 20tl yükledim 40tl gelmedi neden acaba cevab yazarsanız sevinirim eger gelmesse avea hatımı degiştirmeyi düşünüyorum

  • Avea Bakiye Sorgulama Yöntemleri:

   1. Bilgi Mesajı:

   Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri, herhangi bir işlem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

   Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız 444 1 500 Müşteri Hizmetleri yoluyla iptal edebilirsiniz.

   2. 9333 ile bakiye sorgulamak için:

   9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

   3. *123# ile bakiye sorgulamak için:

   *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

   4. Menüden bakiye sorgulamak için:

   Cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

 3. hediye kontörü 9333ü aradığımızda öğrenelim.her dakika 500ü mü arayalım zaten gelen hediye de ona gidecek çokk saçma avea ya hiç yakıştıramadım buna bi çözüm bulalım lütfen :Q

 4. Ben Avea ya Katlayan Tarifeye numaramı taşıyarak geçtim. 20TL yükledim 60TL hediye kazandınız diye mesaj geldi avea dan. Fakat hediye 60TL nin nekadarını kullandım, ne kadarı kaldı belli değil.Bunu nasıl en kolay ve ücretsiz öğrenibelirim ya da sorgulayabilim.Bana e-posta adresime en kısa zamanda bildirirseniz memnun olurum.Çünkü herkes bu sorundan rahatsız.Az bir süre konuştuğumuz halde hemen bitiveriyor.

 5. yaa arkadas hediye tl lerimi öğrenmek için 500ü aramak gerekiyosa çok saçma bişey olmuş en azından verdikleri bedavaları 500ü arattırdıkları zaman bı kısmını alıcaklarını dşündükleri için böyle bi uygulama yapmışlar sanırım=)

 6. ben numaramı avea ya tasıdım 20 tl yukledım 20 tl yı ılk once sabah bes aksama bese 2000 dk yaptım daha sonra katlayan tarıfeye geçebılıyormuyum yoksa ılk yuklemedemı katlayan tarıfeye gecmem gerekıodu yanı ıkıncı yuklemedede 600 dk kampanyasından yararlanablırmıyım

 7. arkadaşlar elim kırılsaydıda avea’ya geçmeseydim yazıklar olsun bana
  kampanya hediye kontör hepsi hikaye
  ilgili arkadaş cevap vermeden önce lütfen yüklemelerimi ve konuşmalarımı kontrol ettikten sonra cevap yazsın zaten pazartesi iptal edeceğim saygılar :Q

 8. Woops’lular paketini oluşturdu, adını da “Neden Olmasın” koydu☺

  Her yöne 600 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet ayda sadece 28 TL!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz