Avea Kantin Paketi Facebook Kampanyası Nasıl Yapılır?

3
2016


Kantin Paketi Facebook Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bireysel faturasız abonelere yönelik Avea Kantin Paketi Facebook Kampanyası www.facebook.com/avea adresli internet siteleri üzerinden gerçekleşecektir.
Kampanya kapsamında, abonelerin SIFRE yazıp 4362’ye ücretsiz SMS göndererek hatlarına özel şifrelerini almaları gerekmektedir.
Şifreleri ile kampanyaya katılmak için abonelerin, sayfadaki “Avea’yı Beğen” butonunu tıklamaları, kampanya bitiş tarihine kadar www.facebook.com/avea sayfasına girerek, gerekli cep telefonu ve şifre alanlarını eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve Avea Kantin Paketi’ne kayıt olmaları gerekmektedir.
Bu işlemleri gerçekleştiren 12-25 yaş arasındaki bireysel faturasız aboneler, 7 gün boyunca geçerli olacak, Kantin Paketi’ndekilerle kullanabilecekleri 2.000 grup içi dakika kazanacaktır.
İlgili 7 gün sonunda Kantin Paketi mevcut Avea müşteriler için 9 TL’ye numara taşıma ile gelen aboneler için ise 1 TL karşlığında otomatik olarak yenilenecektir. Müşterilerimiz talep etmeleri halinde kampanya aboneliklerini iptal edebilecek olup, kampanyanın iptali durumunda ücretsiz verilen faydalar geçerlilik süresince kullanılabilecek ancak ilgili paketler otomatik olarak yenilenmeyecektir.
Kantin Paketi Facebook Kampanyası’ndan, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Hemşehrim, Baharda Yükle Kazan Tarifeleri ve Gelir Paylaşım Ortaklığı Tarifelerinde kayıtlı faturasız aboneler faydalanamayacaktır.
Kampanyaya katılım günlük ilk 50.000, toplamda ilk 500.000 katılımcı ile sınırlıdır.
Kantin Paketi Arkadaşını Getir Facebook Kampanyası Koşulları
Avea Kantin Paketi Arkadaşını Getir Facebook Kampanyası (“Kampanya”) 18-25 yas arası faturasız hatta sahip Avea Aboneleri’ne açıktır. Kampanya’ya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları, Avea bayileri; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde Ödül almaya hak kazanamazlar.
Kampanya 3 Mayıs 2012 tarihinde başlayıp, 31 Mayıs 2012 tarihinde sona erecektir. AVEA’nın Kampanya başlangıç ve bitiş tarihlerinde önceden duyurmak suretiyle değişiklik yapma hakkı mevcuttur.
Katılımcılar Kampanya’ya https://apps.facebook.com/avea-kantin/ sayfasında yer alan “Avea Kantin” Uygulaması (“Uygulama”) üzerinden katılabilirler. Katılımcıların Kampanya boyunca aktif Facebook hesabı olması gerekmektedir.
Katılımcılar, davet ettikleri arkadaşları numarasını Avea’ya taşıdığı takdirde her bir numarasını Avea’ya taşıyan arkadaşları için –diğer şartları da taşımak kaydıyla- 1 puan kazanacaktır.
Katılımcının puan kazanabilmesi için, davet edilen kişinin daha önce başka Avea Kantin Uygulaması üyesi tarafından davet edilmemiş olması, numarasını Avea’ya taşıyan kişinin Avea Kantin Uygulaması’nda cep telefonu ve şifresini girerek başarılı bir şekilde Uygulama’ya katılması şartı aranmaktadır
Kampanya’ya arkadaş davet etmek ücretsizdir.
Arkadaşlarını davet ederek 10 arkadaşının numarasını Avea’ya taşımasını ve Avea Kantin Uygulaması’na katılmasını sağlayan ilk 50 katılımcı Samsung Galaxy Mini (“Ödül”) kazanacaktır.
Kampanya’ya katılan ve şartları taşıyan her Abone işbu Kampanya kapsamında tek Ödül kazanabilir. Birden fazla kere Ödül almaya hak kazanan abone sadece tek Ödül alabilecektir.
Ödül kazanan Katılımcılar ile 1 Haziran 2012 tarihi itibariyle e-mail ya da Uygulama’da paylastıkları cep telefonu aracılığıyla iletişime geçilecektir. Aboneler isimlerinin açıklanmasına Kampanya’ya katılmakla muvafakat ederler.
Katılımcılara 10 işgünü içerisinde ulaşılamaması durumunda ödül hakları geçerliliğini yitirecektir.
Ödül kazanan Abonelerin, söz konusu haklarını Avea’nın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim vermeleri halinde Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
18 yaşından küçükler ve 25 yaşından büyükler Kampanya’ya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Kampanya, yalnızca bireysel faturasız hatta sahip Aboneler’in katılıma açıktır. Kullanıcıların Avea’nın sağladığı ürün ve hizmetler hakkında kendileriyle iletişim kurulmasına izin vermeleri gerekmektedir. Katılımcının vermiş olduğu iletişim iznini Avea ile iletişime geçerek kaldırma hakkı saklıdır.
Katılımcıların ve kullanıcıların bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, herhangi bir şekilde katılımcı veya kullanıcının kötü niyetli ve aldatmaya yönelik hareketlerinin tüm neticelerinden ve sahte profil kullanımından Avea ve/veya bağlı şirketleri ve/veya Facebook sorumlu tutulamaz.
Uygulama’da öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan Katılımcılar belirlenmesi durumunda bu katılımcı Ödül’e hak kazanamayacak olup, Avea’nın yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
Avea ve bağlı şirketleri bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Avea ve bağlı şirketleri kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadarki bütün Kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya katılım koşulları https://apps.facebook.com/avea-kantin linkinde ayrıca yer almaktadır.
Kampanya’ya katılanlar Avea’nın işbu Kampanya Şartnamesi’nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Avea tarafından yapılacaktır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Avea’nın defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.
İşbu Kampanya katılım koşulları Avea Kantin Paketi Arkadaşını Getir Facebook Kampanyası için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
Avea’nın Kampanya’yı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya’ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
İşbu Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 10.01.2012 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02–255-05-02–116-889 sayısı ile AVEA İletişim Hizmetleri AŞ tarafından düzenlenmektedir. Kampanya kurallarının tamamı www.avea.com.tr internet adresinden ve/veya 444 1 500 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı’ndan öğrenilebilir.
Piyango için, ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.
Kantin Paketi Koşulları
Avea’nın Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan Tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerinde bulunan 12-25 yaş arasındaki müşterilerimiz, Kantin Paketi’ne kayıtlı diğer müşterilerle görüşebilecekleri 2000 dakika içeren Kantin Paketi’ni 9 TL karşılığında satın alabilecekler.
Numarasını Avea’nın bireysel faturasız tarifelerine taşıyan 12-25 yaş arasındaki müşterilerimiz, numara taşıma ile Avea’nın Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan Tarifeleri dışındaki faturasız tarifelerine gelmelerinin ardından 30 gün içinde Kantin Paketi’ni alırlarsa 12 ay boyunca Kantin Paketi’ne kayıtlı diğer Avea aboneleriyle 2000 dakika içeren Kantin Paketi’ni 1 TL karşılığında satın alabileceklerdir.
Kantin Paketi’ndeki 2000 dakikanın kullanım süresi 30 gündür.
Kantin Paketi’nden; yalnızca 12-25 yaş arasındaki müşterilerimiz yararlanabilecek olup, söz konusu müşterilerimiz hattın yasal sahibi iseler KANTIN yazıp 4362’ye SMS göndererek paketi satın alabilirler. Eğer hattın kullanıcısı iseler, T.C. Kimlik Numaralarını 4362’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen T.C. Kimlik Numarası ile 12 – 25 yaş arasında olduğu tespit edilen müşterilerin Kantin Paketi’ni satın alma işlemi gerçekleştirilecektir. Bir T.C. Kimlik Numarası en fazla 1 hat tarafından kullanılabilir.
Kantin Paketi’ni satın alan müşterilerimiz paketlerinin aktif olduğu 30 gün boyunca yurt içi her yöne 300 dakika, yurt içi her yöne 3000 SMS ya da 1 GB mobil internet paketlerinden herhangi birini 9 TL’ye satın alabileceklerdir. Müşterilerimiz aynı anda hem konuşma, hem mesajlaşma hem de mobil internet paketi alabilirler.
Kantin Paketi’nin numara taşıma faydasından yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea’ya taşındığı tarih ile numaranın Avea’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
Numara taşıma ile gelen aboneler, ilk 12 ay sonrasında bakiyelerinden 9 TL düşülmesi karşılığında Kantin Paket’i aboneliklerine devam edebileceklerdir.
Numara taşıma ile gelen müşteriler, numara taşıma ya da cihaz kampanyalarından herhangi birine kayıtlı ise; Kantin Paketi’nin numara taşıma faydasından yararlanamazlar. Başka bir numara taşıma ya da cihaz kampanyasından yararlanırken Kantin Paketi’ne kayıt olmayı talep eden müşterilerimize, Kantin Paketi 9 TL’ye sunulacaktır.
Müşterilerin teklif edilen paketlerin herhangi birinden satın alabilmeleri için bakiyelerinde en az 9,5 TL bulunması gerekmektedir.
Kantin Paketi’nden her 30 günde bir kez faydalanabilmektedir. Söz konusu tüm paketler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteri istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
Paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerldir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
Paketler kapsamındaki arama, SMS ve cepten internet kullanım haklarının geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir ve 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
Tüm paketler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Kantin Paketi için IPTAL KANTIN, her yöne 300 dakika paketi için IPTAL KANTIN300DK, her yöne 3000 SMS paketi için IPTAL KANTIN3000SMS ve 1 GB internet paketi için IPTAL KANTIN1GB yazıp, 4362’ye SMS göndererek paketinizin otomatik yenilenmesini iptal edebilirsiniz. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
Kantin Paket’inin aktif olmadığı durumlarda her yöne 300 dakika, her yöne 3000 SMS ve 1 GB internet paketleri otomatik olarak yenilenmez; bu paketlerin alındığı günde müşterinin aktif Kantin Paketi olması gerekmektedir. Söz konusu Kantin Paket’nin otomatik yenilmesinin iptal edilmesi durumunda, ilgili diğer paketlerin otomatik yenilmesi de iptal edilmiş olacaktır.
Paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerldir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
Gelir Paylaşım Ortaklığı Tarifeleri (Fenercell, GSMobile, Bimcell, vb.) Kantin Paket’inden faydalanamazlar.
Kantin Paketi’nde Kantindekilerle konuşmak için kaç dakikanız kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN, her yöne 300 dakika paketinizden kaç dakika kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN300DK, her yöne 3000 SMS paketinizden kaç SMS’inizin kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN3000SMS ve 1 GB internet paketinizden kaç MB’ınızın kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN1GB yazıp, 4362’ye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
Avea numarasının Kantin Paketi’ne dahil olup olmadığını sorgulamak için KANTIN 5XXXXXXXXX yazıp, 4362’ye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Önceki İçerikFacebook dosya paylaşım özelliği nedir?
Sonraki İçerikvk.com sitesine erişim engeli
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

3 YORUMLAR

  1. böyle saçmalıkmı olur ya birine 9 liraya veriyo paketi birine 1 liraya biz başka operatör kullanmadan kendine geliyoruz kendileri bize 9 da 8 fark atıp veriyo paketi madem başka operatörden gelenler kıymete biniyomuş avea bu gidişle kendi operatörüyle başlayanları kaybedeck ama bilmiyo :Q

  2. Bu avea dan 19 eylül den hat taşıma yoluyla tcell e gaeldim.. Fekat avea numaraları beni arayamıyorlar.. Ulaşmya çalışanlara böyle bir numara yok ikazı düşüyor.. Avea sen ne hale geldin böyle.. kendince cezalandırıyormusun bizi abicim ya.. uyan artık

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz