Apple HD Duvar Kağıtları

0
7787

Apple HD Duvar Kağıtları
Son zamanlarda en çok kullandığımız yada eğlence aracımız bildiğiniz gibi akıllı cihazlar.Özelliklede kullandığımız uygulamalar ve programlar sayesinde vakit geçirebiliyoruz.Tabi biraz daha renkli olmasınız istiyorsanız temalar ve duvar kağıtları yüklemeniz gerekmektedir.Özellikle son zamanlarda iphone 7 modelinin çıktığı için daha yeni farklı Duvar Kağıtları yeni modeller içinde çıktı.Yeni güncellemeler ile bu her cihaza yüklenebilir duruma geldi ve kullanıma açıldı.
Apple HD Duvar Kağıtları
Duvar kağıtlarınız değiştirmek için ise istediğiniz resim üstünde duvar kağıdı ve kilit ekranında değiştirilmesini isterseniz işlem tamamlanmış olacaktır ve istediğiniz resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.Duvar Kağıtları için telefonunuza indirebilir yada ekran fotosu çekeren bunlara sahip olabilirsiniz.Yapmanız gereken

Apple Duvar Kağıtları-İphone Duvar Kağıdı Nasıl Ayarlanır
1-Ayarlar’da, Duvar Kâğıdı > Yeni Bir Duvar Kâğıdı Seç’e dokunun.
2-Hareketli ve Hareketsiz resimlerin yanı sıra, fotoğraflarınızdan birini seçebilirsiniz. Saptanmış duvar kâğıtları her yeni iOS güncellemesiyle birlikte değişir.
iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s veya iPhone 6s Plus aygıtınızla Live ya da Live Photo seçeneğini de belirleyebilirsiniz.
3-Resmi taşımak için sürükleyin. Alternatif olarak, resmin ekrana sığması için parmakla kıstırma hareketi ile resmi büyütüp küçültebilirsiniz.Bazı resimler taşınamayabilir ve ölçeklenemeyebilir.

Önceki İçerikEn Güzel Sahil Resimleri
Sonraki İçerikİnternet Paketim Olmasına Rağmen İnternete Giremiyorum
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz