Android’den iPhone’a Rehber Aktarmak

0
1415

Neredeyse herkesin elinde bir akıllı telefon yada tablet bulunmakta ve hızlı ir şekilde bu cihazlar gelişmekte.Aynı zamanda cihazlar değil bu cihazlar için üretilen yardımcı programlarda gelişiyor ve daha basit bir hale getiriliyor.Yeni bir cihaz aldığımızı düşünelim yada farklı bir cihaza geçiş yaptığımızı düşünelim.Kullanmakta olduğumuz akıllı telefon Android işletim sistemine sahip olabilir ve İOS yüklü İphone model bir cihaza geçmek isteyebiliriz. Sim kartları söküp takması en kolay bölümdür.Diğer bilgileri aktarmak için daha önceden biraz uğraşıyorduk.Artık MobileTrans programı sayesinde birkaç adımda Android Akıllı Telefonumuzda bulunan tüm bilgilerimizi İphone Model cihazımıza aktarabiliriz.

MobileTrans programı akıllı telefonlar arası bilgi alışverişini kolaylaştıran kaliteli bir program olarak tanımlayabiliriz.MobileTrans programı birkaç tık ile Android telefonunuzda bulunan ister bütün bilgileri istersenizde sizin seçtiğiniz bilgileri hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

android-iphone-rehber-aktarmak

1-Android telefonunuzu yada tabletinizi ve İOS yüklü cihazınızı data kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız.
2-Yukarıdaki görseldeki gibi aktarmak istediğiniz bilgileri seçiniz.
3-Daha sonra seçme işleminden sonra Start Copy dedikten sonra size sadece beklemek kalıyor.Kısa zaman sonra seçtiğiniz bilgiler yeni cihazınıza aktarılmış olacaktır…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz