Android Hava Durumu Uygulamaları

1
714

Android Hava Durumu Uygulamaları
Weather UnderGround
Bu uygulamada kitle katılımlı hava durumu bilgisi yer almaktadır. Daha çok yerel kaynaklı gelen bilgiler ışığında daha doğru ve güvenilir sonuçlar elde edilmektedir. Uygulama içerisinde arka plan ve arayüz oldukça gelişmiştir, kaydırmalı gezinme menüsü de bulunmaktadır. Canlı görüntü özelliği vardır. Görmek istediğiniz bölgedeki hava olaylarını canlı olarak gözlemleyebilirsiniz. Yolculuk üzerinde iseniz görüş mesafesi yol bilgisini sizlere sunar. Radar destekli bir sistemi vardır. Atmosferik basınç bilgileri mevcuttur. Bunlar dışında harita olarak gösterim bulunur. Sıcaklık, nem, yağış durumu, ani fırtına haberleri, yolların güvenilirliği yani buzlanma gibi durumlar için ayrıca bildiri sağlar. Bir de yayınlayacağı verileri grafik olarak ta sizlere sunan bir uygulamadır.

WeatherBug
Kullanılabilir arayüzü ile bulunduğunuz bölge ya da uygulama içerisinde seçeceğiniz bölgeler hakkında anlık hava tahmini yapabilen bir uygulamadır. Dünya çapında oldukça bilinen, kullanıcı kitlesi çok olan ve kullanım rahatlığı ile telefonlarda yer edinmektedir. Bir hava durumu uygulamasından beklediğiniz neredeyse her şey vardır. Bulunduğunuz ya da seçtiğiniz bölgelerdeki anlık sıcaklık değişimleri, yağmur ihtimaline karşı önceden uyarı bildirimleri, hava durumuna göre gideceğiniz güzergahtaki yol durumları, fırtınalı ya da sert rüzgarları önceden belirleyebilme, anlık yağmur düşme ihtimalini hesaplayabilme, olan ve ya hissedilen sıcaklık ve nem değerlerini gösterme gibi özellikleri vardır. Uygulama kullanıcılar için ücretsizdir. Sadece bazı ek özellikler ve kişisel özellikler için satın alma işlemleri kullanılabilir.

Weather Radar by WeatherBug
Weather Radar by WeatherBug
Developer: WeatherBug
Price: Free

Poseidon Weather

Özellikle deniz üzerindeki anı hava değişimlerine karşı ve denizde seyahat eden kişileri düşünülerek hazırlanmış bir uygulamadır. Sert rüzgarlar, ani hava değişimleri deniz üzerinde seyahat eden kişilerin de sürpriz yaşamalarına neden olur. Bu uygulama sayesinde artık büyük sulardaki basınç değişimleri, fırtına gibi olayları önceden gözlemleyebilir ve bu şekilde karşılaşılacak durumlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Poseidon Weather hava durumu uygulaması içerisinde gelişmiş dokunmatik tarama, detaylı menü seçenekleri, doğruluk payı yüksek tahminler, tarih seçimi, yakınlaştırma ya da uzaklaştırma, renkli arayüz gibi kullanım kolaylığı sağlayacak özellikler mevcuttur. Diğer hava tahmini uygulamalarına nazaran sadece denize açılacak kişilerin daha çok tercihi olan bu uygulama ile sürprizlere karşı önlem almak sizin elinizde.

Poseidon Weather 4.0
Poseidon Weather 4.0
Developer: talexop
Price: Free
Önceki İçerikSamsung Galaxy J7 Core Format Atmak
Sonraki İçerikSıfır Bir Adana Ne Zaman Hangi Kanalda
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz