Android Factory Reset Nasıl Atılır

6
16885

Android
Android Factory Reset Nasıl Atılır
Eğer android cihazınız için gmail giriş hesabınızı unutmuşsanız cihaza Factory Reset atmaktan başka çareniz kalmamıştır.

HTC marka cihazlar için Ses kısma +power tuşuna aynı anda basarak cihaza açılana kadar basılı tutunuz.
Gelen menüde ses kontrol tuşları ile aşağı yukarı giderek Factory Reset seçeneğine geliniz onaylamak için power tuşunu kullanarak onaylayınız ve cihaz resetlenecektir.

Sasmung marka cihazlar için ise Factory Reset ekranına ulaşmak için bir fazla tuşa basarak işlemi başlatıyoruz..Menü Tuşu+Power Tuşuna basarak elen ekrandan ” Wipe date / factory reset “ seçeneğini seçin. Daha sonra karşınıza çıkan ekrandan ise ” Reboot System Now “ seçeneğini seçerek Samsung marka cihazlarda Factory Reset işlemini yapabilirsiniz.

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SumeyyeHasan FehmiderenBusebengü Recent comment authors
Sumeyye
Ziyaretçi
Sumeyye

Casper icin bi yontem yok mu .s

Buse
Ziyaretçi
Buse

Allah razı olsun kısa ve net şekilde anlatmışsınız gayetde güzel oluyor 😀

bengü
Ziyaretçi
bengü

telefonumda denedim fakat android yazısı ekranda sürekli gidip geliyor

BARIŞ
Ziyaretçi
BARIŞ

General Mobile için Cihazınızı Sıfırladığınızda Cihazınızda ki Bütün Veriler Silinebilir. Bu İşlemi Gerçekleştirmeden Önce Cihazınızın Şarj Oranının Yüksek Olmasına Dikkat Edelim. Minimum : %50 – Telefonumuzu Tamamen Kapatılım Telefonun Bataryası Çıkıyorsa Bataryayı Çıkarıp tekrar Takalım. – Telefon Kapalı Durumdayken Ses Açma + Güç Butonu (Power) Tuşlarına basalım General Mobile Yazısını Gördüğümüzde Sadece Güç Tuşundan Elimizi Çekelim Ses Açma Tuşu Basılı Kalsın Recovery ekranı açıldığında tüm tuşlardan elimizi çekelim.. -Karşınıza Gelen Ekranda wipe data/factory reset yazısının üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım. -Gelecek olan ekranda bir tane Yes Delete All User… Devamı »

deren
Ziyaretçi
deren

telim samsung s4 desen sifremı yanlıs gırmısler sımdı acıyorum giriş şifresını yazıyorum acılıyo tekrar sıfre ıstıyo bılmıyorum sıfre ne desenle yapmıstım söledınız seylerı yapıyorum acma butonu ve sese aynı aynda basılı tutuyorum olmuyo söledınız seyler cıkmıyo yıne normal acılıyo şifre istiyo tel hemn cvp yazarsanız sevınırım