30 TL YE 30 TL,50 TL YE 50 TL Kampanyası

22
3017

Genel
30 TL’ye AVANTAJ KART yükleyin 30 TL, 50 TL’ye SÜPER KART yükleyin 50 TL kazanın.
Üstelik hediye TL’lerinizi TAM 1 AY boyunca Turkcelllilerle konuşurken kullanabilirsiniz.

Kampanyaya kayıt 31 Mayıs’ta sona eriyor, acele edin!

Katılım Koşulları

HEDİYE yazıp 7474’e ücretsiz göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

*Kaydınız gerçekleştikten sonra cep telefonunuza kampanyaya kaydolduğunuza dair bir bilgilendirme mesajı gelecek
Bu mesajdan sonra tek seferde 30 TL’ye AVANTAJKART yükleyip 30 TL, 50 TL’ye SÜPERKART yükleyip 50 TL kazanabilirsiniz. Hediye TL’leriniz hattınıza yüklendiğinde gelecek bilgilendirme mesajından sonra hediyelerinizle konuşabilirsiniz.

*Tüm tarifelerdeki Hazır Kart’lılar bu kampanyadan yararlanabilir.
*Kampanyadan 31 gün içinde 1 kez yararlanabilirsiniz.

Detaylar

Kapsam

Hediye TL’ler 31 gün boyunca ve Turkcelllilerle konuşurken geçerlidir. 31gün sonunda kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki 31 güne devretmez. Hediye TL’ler transfer edilemez.
Hediye TL leriniz bittiğinde mevcut tarifenizle görüşmeye devam edebilirsiniz.

Bilgi sorgulama

Hediye TL’nizden ne kadar kaldığını *123*30# ‘yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Ücretlendirme periyodu

Hediye TL’ler 30 sn’lik periyodlar ile ve dakikada 40 kuruş ücretlendirilir.

İptal

Herhangi bir iptal süreci bulunmamaktadır.

Numara değişikliği & devir

Numara ve tarife değişikliğinde kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz ancak devir işlemlerinde kampanya iptal olacaktır.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Sık Sorulanlar

Kampanyaya katılım ücretli mi?

Kampanyaya katılmak için atacağınız sms ücretsizdir.


Kampanya katılım limiti var mı?

Herhangi bir katılım limiti bulunmuyor.


Tüm tarifedekiler katılabilir mi?

Tüm tarifelerdeki bireysel HazırKartlılar kampanyadan yararlanabilir.


Süper kart’ın üzerindeki kart yüklemesi yaptığımda kaç TL kazanırım?

SüperKart ve üzeri yüklemenizde 50 TL hediye kazanabilirsiniz


Süper tarifede Avantaj Kart yükledim. Hem tarifede avantajlı konuşup hem de TL kazanacak mıyım?

Hem süper tarife avantajlarından yararlanabilir, hem de hediye TL kazanabilirsiniz.

kaynak : http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/tlyukletlkazan

Önceki İçerikFacebook artık masaüstünüzde!
Sonraki İçerikFacebook Şifre Değiştirme
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

22 YORUMLAR

 1. kardeşim bu nebiçim kampanya bilgilendirmesi….mesaj geldikten sonra 6 saat içinde yükleme yapmazsan kampanyaya katılamıyormuşsun mesela….bu nerde yazıyor .hiçbiryerde bu bilgi yok kampanyadan bu nedenden dolayı faydalanamadık…ne biçimö kampanya…

 2. merhaba.
  24 HEDİYE yazdım 74 74 e gönderdim beklyorum ki hala cevap gelsin 24 saat oldu cevap gelecek.Ya yapmasınlar böyle birşeyi ya da adam gibi yapsınlar.Acaba insanlar zaten o kadar beklemez kontür yükler diye hediyeden kaçmaya çalışmak için bilinçli mi yapıyorlar.pes etmiyorum bekleyeceğim.

 3. ne saçma mesela bunu kontor yuklemeden önce yazmak lazımmış o da gelen bilgi mesajında yazmıyo madem onuda yazsaydınız dolandırıcılar……….

 4. Bu Turkcell bence hiç kampanya yapmasın. Kısa dönemli kampanyalarından bıktım, ne zaman neyin değiştiğini takib edemez oldum. Bu yüzden numaramı taşıyacağım. Arkadaşlarım Turkcell diye duruyorum yoksa çoktan taşırdım. Ama artık yeter bu kadar da keriz yerine konulmaz insan. 30 tl ye 30 tl kampanyası bitmiş bunu kontur satan yer bile bilmiyor dün aldım yükledim hediye kontür gelmedi baktım netten kampanya bitmiş. iki aylık kampanya mı olur bişeyi yapacaksanız doğru dürüst yapın.

  • arkadaşlar şunu da göz önünde bulundurun turkcell 1 ay içinde veriyo yani 31 bitiminden sonra 30 tl yüklerseniz 30 tl veriyo bende müsteri hizmetleriyle görüştüm 31 gününün sonunda veriyor yani 32 gün yükleme yapınız eger 30tl yüklediyseniz mutlaka 31 inci günün bitmesi şart bunuda gzö önünde bulundurun….

 5. sevgili turkcell senin yapıcan kampanyanında seninde taa …………. bu ne biçim iş lan böyle ne şerefsiz bi kurumsunuz siz
  bide adınız ( türk ) cell türkü si…mekten başka birşey yaptığınız yok kampayaya mesaj yollarsın cevabı gelmez kampanya var bilirsin süresi geçer ben türkcell ilk kurulduğu günden beridir abonesiyim ve çok telefonda konuşuyorum bu zaman çerçevesinde bunlara verdiğim parayı kenara koysaydım kendime villa alırdım herkese saygılar türkcell senin tekrar …………… anlamışsındır sen….

  • Konuyu açtığımız tarihe bakıpta konuşun öncelikle. Turkcell kampanyası başlamadan bildirdik daha önce. uzatmışlarsa o kadarı onların bileceği şeydir. Konu altında kaynak link zaten mevcuttu. Daha iyi biliyorsanız gelin size devredelim siteyi.

 6. neden kampanya başlatmadınız insanları sömürüyosunuz siz 31 i neden beklemek zorunda bu insanlar bir ay deyince 30 gibi düşünüp yüklüyoruz sonra da bi halta yaramıyo nasıl insanlar… ya :Q

 7. :Q :Q :Q :Q :Q :Q ya neden böyle ya 1 ay sürüyor yada 1hafta neden böyle ya zaten kontör gitti bu kuruştan hiç bişey analmadık ya ama hesapladım 20 tl yükledigimde eski kontörden hesapladım sanki 80 kontör yüklemiş oluyoruz orda 20 konötr hep boşa gidiyor yanedne böyle bea konötr geri gelsin isitoyruz ya yeter ya

 8. hediye tl yi öğrenmek için verdiğiniz nolar bilgi vermiyor hediye tl nekadar kaldığını öğrenemiyorum ve sorgulama yapmadan telefonuma bilgi gelmesini istiyorum fütfen bu mesajıma cevap verin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz