1’E 5 VEREN AYLIK NAR KAMPANYASI

1
1490

1E 5 VEREN AYLIK NAR ile 20 TL karşılığında tüm Turkcelllilerle 30 gün boyunca hem konuşurken hem de mesajlaşırken kullanabileceğiniz 100 TL kazanın!

Üstelik şimdi HERYÖNE hem konuşup hem mesajlaşmak isterseniz 30 TL karşılığında 150 TL kazanabilirsiniz!

* 1’e 5 Veren Aylık Nar paketinden tüm tarifelerdeki bireysel Hazır Kartlılar 31 Aralık’a kadar yararlanabilir.
* AYLIK 100 paketini almak için AYLIK100 yazıp, AYLIK 150 paketini almak için AYLIK150 yazıp 2222’ye atabilirsiniz.
* Gelecek onay mesajına EVET yazıp cevapladığınızda AYLIK 100 paketi seçtiyseniz hattınızdan 20 TL düşecek ve karşılığında 100 TL yüklenecektir. AYLIK 150 paketini seçtiyseniz hattınızdan 30 TL düşecek ve karşılığında 150 TL yüklenecektir. Hediyeleriniz hattınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.
* AYLIK 100 paketi ile kazandığınız 100 TL’nizi 30 gün boyunca yurtiçi tüm Turkcelllilerle konuşurken ve mesajlaşırken kullanabilirsiniz. 100 TL tarifenizin ücretleri ile ücretlendirilecektir.
* AYLIK 150 paketi ile kazandığınız 150 TL’nizi 30 gün boyunca HER YÖNE konuşurken ve mesajlaşırken kullanabilirsiniz. 150 TL mesajlaşırken ve Turkcelllilerle konuşurken kendi tarifenizden, diğer yönler ile konuşurken dakikası 40 kuruş olarak ücretlendirilir.
* Kampanyaya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir.

Aylık Nar Bakiye ve Bitiş Tarihi Sorgulama

AYLIK 100 paketinden kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*84# tuşlayarak,

AYLIK150 paketinden kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*85# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Ücretlendirme periyodu

AYLIK 100 paketi ile kazandığınız TL, kendi tarifenizin ücret ve ücretlendirme periyodu ile düşer.

AYLIK 150 paketi ile kazandığınız TL, mesajlaşırken ve Turkcelllilerle konuşurken kendi tarifenizin ücret ve ücretlendirme periyodu ile diğer yönler ile konuşurken dakikası 40 kuruş ve 60 sn ücretlendirme periyodu ile düşer.

Tarife değişikliği

Tarife değişikliklerinde NAR bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ödemeli arama & Konferans görüşme

Kazandığınız AYLIK NAR TL’nizi ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir

Numara değişikliği ve devirde AYLIK NAR paketinizdeki bakiye sıfırlanır. Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

AYLIK NAR paketinizdeki TL bakiyesi müşteri hizmetleri numaraları, FCT, Kıbrıs, yurtdışı aramaları ve özel servis numaraları, Kıbrıs, yurtdışına atılacak SMS’ler için kullanılamaz.

Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.

Önceki İçerikTürkiye’de internet hızı 100 Mbps’ye çıkıyor
Sonraki İçerik1’E 5 VEREN 2 HAFTALIK NAR KAMPANYASI
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz