Whatsapp Nasıl Kurulur

3
1726

Son zamanlarda en çok kullanılan,indirilen programlar arasına ücretsiz mesajlaşma özelliği sayesinde ilk sıraya yerleştiğini herkes öğrenmiş durumdadır.Android,İos,windows phone telefonlar için 1 yıllık ücretsiz olarak kullanılabilen whatsapp 1 yıl sonrada 2 dolar gibi bir ücretler yıllık kullanıma açılabiliyor.

Whatsapp ile neler yapılabilir
Whatsapp ile resim,mesaj,ses dosyaları yani kendi sesinizi yani müzik dosyaları değil kendi içinde bulunan ses özellği ile kendi yüklediğiniz sesleri yollabilirsiniz.Tabi bu anlatığımız tüm işlemler için internet bağlantısı olması gerekmektedir.

Whatsapp Kurulum
İlk olarak hangi cihazı kullanıyorsak yani android,ios,windows phone 8 o işletim sisteminin marketine girerek uygulamayı indiriniz.

Yükleme işlemi bittikten sonra kurulumuda otomatik olarak yapmaktadır.

Uygulamaya girdikten sonra ise sizden cep telefonu numarası istemektedir.Kullandığınız bir cep telefonu numarasını giriniz.Kısa bir süre sonra size bir kod yollayacaktır.Bu kodu Whatsapp uygulamasına girdikten sonr program aktif hale gelecektir.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
hakangezginyasemin Recent comment authors
hakan
Ziyaretçi
hakan

cook kolay ama

yasemin
Ziyaretçi
yasemin

ben kurulumunu yaparken telefon numaramı yazıyorum fakat ‘ bağlanılamıyor lütfen intrnete bağlı olduğunuzdan emin olp tekrar deneyı bağlantı sorunu devam ederse telefonunu yaneden başlatın…’ uyarı verı yapıyorum bunları ma yıne aynısı oluyo.?