Whatsapp Arama Kaydı Silmek

2
8453

Sosyal Medya devi Facebook’un satın almasından sonra hızlı bir gelişme kaydeden dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp her geçen gün yeni bir özelliği ile karşımıza geliyor.Bildiğiniz gibi son olarak ise Whatsapp uygulaması için arama özelliği gelmişti.Kullanıcı internet üzerinden Whatsapp kullanan arkadaşlarını arayabiliyor ve görüşme yapabiliyordu..

Tabi haliyle bu arama yapılan yada gelen aramalar kayıt oluyor ve telefonlarda olduğu gibi Whatsapp uygulamasında da kayıt ediliyor..Yapılan aramalarıda istediğimiz gibi hepsini temizleyebiliyoruz.

Whatsapp arama kaydını silmek için ise ilk olarak Whataspp uygulamasını açıyoruz.Daha sonra ise Sol üst bölümde çağrılar bölümüne giriniz ve karşınıza yaptığınız aramalar gelecektir.

whatsapp-arama-kaydi-silmek

Buradan sol dokunamtiğe basarak arama kaydını sil seçeneğini kullanmalısınız.Daha sonra yaptığınız tüm aramalar anında silinecektir.Tabi dediğimiz gibi Whatsapp sürekli geliştiriliyor.Önümüzdeki dönemlerde ise Görüntülü konuşma seçeneğininde aktif olacağı söyleniyor.Bakalım bu uygulama hakkında daha neler göreceğiz..

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Hasan Fehminaci başer Recent comment authors
naci başer
Ziyaretçi
naci başer

whatsapp taki “ÇAĞRILAR” ı silmek. yukarıdaki açıklama yetrli olmadı. silemedim. telefonum SAMSUNG DUOS