WeChat Güncelleme Nasıl Yapılır

0
371
wechat güncelleme

WeChat Güncelleme – WeChat İndir
1- WeChat uygulamasını güncellemek istiyorsanız ilk olarak android yada ios cihazınız üzerinden android için Google Play, İOS cihazınız için App Store mağazalarını kullanarak yeni bir güncelleme var mı diye kontrol etmeniz gerekmektedir.

Buradan çıkan uyarı üzerine Update yani Güncelleme dedikten sonra güncelleme işlemine başlayacaktır. Güncelleme işlemi internet hızınıza göre değişim göstermektedir.

WeChat
WeChat
Price: Free

‎WeChat
‎WeChat
Developer: WeChat
Price: Free+

2- Diğer bir güncelleme işlemi ise APK uzantılı dosyalar ile güncelleme işlemidir. Bu işlemi Android cihazlar için yapabilirsiniz. Güncelleme yada uygulama yükleme işlemleri genel olarak android cihazlarda sorun çıkartabilir ve siz bu işlemi dışardan APK uzantılı android uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Peki APK kurulumu yaparak Android APK yükleme işlemi nasıl gerçekleştirilir onu görelim. İlk olarak Android cihazımızın Ayarlar bölümünü açınız. Daha sonra ise Ayarlar bölümünden Güvenlik bölümüne geliniz ve güvenlik bölümüne geliniz.

Güvenlik sekmesi açıldıktan sonra ise biraz aşağıda Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü göreceksiniz. Bilinmeyen Kaynaklar bölümüne tik işareti yaparsanız farklı bir APK uzantılı dosyayı telefonunuza indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Daha sonra ise ister tarayıcınız üzerinden istersenizde dışarıdan indirdiğiniz bir APK uzantılı dosyayı data kablosu ile telefonunuza yükleyerek yükleme yada güncelleme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra ise sadece WeChat değil diğer yüm uygulamaları güncelleme fırsatınız olacaktır.

‎WeChat
‎WeChat
Developer: WeChat
Price: Free+

İphone yada İpad üzerinden WeChat uygulamanızı güncellemek istiyorsanız aşağıdaki yöntem ile güncelleme yapabilirsiniz.
– Telefonunuzda yada tabletinizden Ayarlar -> iTunes ve App Store menüsüne giriş yapınız.
– Otomatik indirmeler sekmesi üzerinden “Güncellemeler” olarak giriş yapınız.
– Bu menü üzerinden WeChat sekmesi ile güncellemesi bularak işlemi başlatınız.
– Güncelleme işlemi kısa süre sonra başlayacaktır ve güncelleme bittiği zaman kullanıma hazır hale gelecektir.

Önceki İçerikFacebook Messenger Güncelleme Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikTurkcell Hesabım Güncelleme Nasıl Yapılır
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz