Vodafone Kontör – Lira Transferi Nasıl Yapılır?

3
24238

vodafone
Telsim Kontör Transfer
cep transfer telsimde

Cep aile arasında kontor Transfer numarası :7037
Cep ogrenci arasında kontor Transfer numarası :7038

Bireysel faturasız hat kullanıyorsanız, Vodafone bireysel faturasız hat kullanan sevdiklerinize lira transfer edebilir, onların size lira transfer etmelerini isteyebilirsiniz.
Lira transferi için 7038’i ücretsiz arayarak sevdiklerinizin iletişimlerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz. (Cep Aile faturalı kullanıcıları 7037’yi arayabilirler)

Tüm Vodafone bireysel faturasız hat kullanıcıları Vodafone bireysel faturasız hat kullanan abonelere lira transfer edebilir.
Aboneliğin ilk üç ayında lira transferi yapılamamaktadır.
Lira transferinin ardından abonelerin hattında 6 TL kalması gerekmektedir. Transfer işlemi, işlem başına 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
Bir defada en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edilebilir, bir takvim ayı içerisinde ise üst sınır 100 TL’dir.
Transfer edilen liralar, hediye SMS veya indirimli görüşme şartını yerine getirmez.
Abonelere transfer edilen liralar, 5 TL’den az ise aktif kullanım ya da bekleme sürelerini etkilemez. 5 TL ve üzeri lira transfer alınması durumunda aktif kullanım süresi uzayacaktır.
Transfer edilen liralar hediye lira ve SMS gibi promosyonlardan yararlanılmasını sağlamaz, indirimli görüşme şartını sağlamaz.

kontör, nasıl, transferi, vodafone, vodafone kontör nasıl gönderilir, vodafone kontör transferi nasıl yapılır, vodafone lira gönderimi, vodafone lira nasıl gönderilir, vodafone lira transferi nasıl yapılır, yapılır

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz