Ülkemizde bildiğiniz gibi birkaç operatör firması bulunmaktadır. Bu firmalardan biriside Vodafone firmasıdır. Vodafone ülkemizde yada dünyada en çok kullanılan popüler Gsm operatörlerinden birisidir. Vodafone hattınız varsa bunlar Faturalı yada Faturasız olarak kullanılmaktadır. Seçim size kalmıştır sizin için hangi uygunsa seçenebilir yada farklı operatörlerden geçiş yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Faturalı hatlarda olduğu gibi Faturasız hatlarda da sorgulama işlemi vardır.Yani arama,internet kullanım yada mesaj gönderme işleminden sonra kalan TL bilgilerinizi öğrenmek isteyebilirsiniz yada sorgulama yapmak isteyebilirsiniz.Bu işlemleri ise hat üzerinden anında hızlı ve basit şekilde yapabilirsiniz.Sorgulama işlemlerini ister mesaj atarak istersenizde internet üzerinden uygulama ile kolayca öğrenebilir ve sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda
Vodafone Yanımda
Price: Free

Vodafone Kalan TL Öğrenme-Sorgulama
Hesabınızda bulunan bakiye bilginize aşağıdaki yöntemlerle ulaşabilirsiniz. 7000’i arayarak mesajınıza BAKIYE yazıp 7000’e mesaj göndererek
*123# yazıp arama tuşuna basarak USSD ile öğrenebilirsiniz..
Paketinizde bulunan dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000’e ücretsiz bir mesaj göndermeniz yeterli.

Bu işlemleri tuşlarla hızlı bir şekilde sorgulama yapabildiğiniz gibi aynı zamanda akıllı telefon kullanıcıları olarak Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de sorgulama yapabilir yada kontrol edebilirsiniz. Sadece TL sorgulama değil Paketinizi öğrenebilir,Faturanızı sorgulayabilir vb birçok işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Murat Recent comment authors
Murat
Ziyaretçi
Murat

123Heştek Koyuyorum Fakat Kayblouyor yazamıyorum