Turkcellde Kalan Bakiye Nasıl Sorgulanır

0
1212

TARIFE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Kullandığınız tarife ve diğer tüm paketler cep telefonunuza SMS yoluyla iletilecektir.
Faturalı Hat;
Bireysel ve kurumsal Faturalı hat müşterimiz iseniz cep telefonunuz üzerinden *177*1# tuşlayarak tarife bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Ön Ödemeli Hat;
Bireysel ve kurumsal Hazır Kart m​üşterimiz iseniz cep telefonunuz üzerinden *166*1# tuşlayarak tarife bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Kalan dakikalarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca ​cep telefonunuzdan *159# tuşlayarak “ara” tuşuna basabilir ya da Kurumsal Online İşlemler üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Faturalı paketlerinizden ne kadar kaldığını aşağıdaki yöntemlerle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz:
-SMS ile öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
-Arayarak öğrenmek için 0532 757 22 22’yi arayıp Tarife/Kampanya menüsünden işlem yapmanız yeterlidir, Paket Kalan bilgileriniz hemen size mesaj olarak gönderilecektir.
-Telefonunuzun ekranına *159# yazıp arama tuşuna basarsanız Paket Kalan bilgileriniz hemen size mesaj olarak gönderilecektir.
-Paket kalanınızı internet üzerinden öğrenmek için telefonunuzdan www.turkcell.com.tr adresine girebilir ya da Turkcell Online -İşlem uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde www.turkcell.com.tr adresinden Hesabım’a giriş yaparak paketinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz