Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

8
21856

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası
Turkcell bir dünya şirketidir. 1994 yılında Şubat ayında hizmete başlamış, 1998’de T.C Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıl geçerli GSM lisans anlaşması yapmıştır. 9 Ülkede faaliyet göstermekle beraber beşinde pazarın lideri konumundadır. Azerbaycan, Kazakistan, Moldova ve Gürcistan ülkelerinde kendi alanlarında ki pazarın %41’e yakın oranına sahiptir. Ukrayna’da faaliyet gösteren life şirketinin %55 hissesine sahiptir. Bu şirket ile 2005 şubat ayında GSM hizmetleri vermeye başlamıştır. Belarus ülkesinde bulunan BeST’in de %80’lik hissesini Ülkenin varlık komitesinden satın almıştır. 2011 yılında Almanya da Turkcell Europe adıyla girişini yapmıştır. Bütün hisseleri sadece kendisinindir. 110’dan fazla ülkedeki anlaşmalarıyla 3G de boy göstermektedir.

Turkcell müşteri hizmetlerine nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız. Turkcell hatlı telefonunuzdan 532 numaralarını tuşlayarak sesli yanıt veya canlı müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Diğer telefonlarda ise 5325320000 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell desteğini www.facebook.com/Turkcell ve www.twitter.com/TurkcellHizmet adreslerinden de hizmet sunduğunu bildirmekte. Sosyal medyada takip ederek hizmetlerinden haberdar da olabilirsiniz. Twitter’dan yazdığınız takdirde güzelce yönlendirileceksinizdir.

Bip Turkcell müşteri hizmetlerinden 4.5G paketler, faturalarınızla ilgili tarife danışmak, teknik destek almak, uygun tarife, paket ve kampanyalarla alakalı konularda Bip’ten de yardım alabilirsiniz.

Bip Turkcell müşteri hizmetleri için Bip -> keşfet ->  Turkcell müşteri hizmetleri sırasını izleyerek ulaşabilirsiniz.

Bip Nedir Nereden İndirebilirim?

Turkcell uygulamalarıyla her dalda önümüze çıkmakta BiP de bunlardan biri ve ücretsiz olarak sunulan uygulamalardan. Yüzde yüz Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ücretsiz bir uygulama. Sadece mesajlaşmak için var dersek çok yanlış anlatmış oluruz. Mesajlaşmaktan çok daha fazla olanak sağlamakta, spordan hava durumuna, dövizden kurlarından magazine ve bir çok etkileşimi içermekte. İçine gömülü şekilde çeviri imkanı da sunmakta, İki numaranızı tek bir telefon aracılığıyla aramalarınızı yönetebilirsiniz. Salla kazan kampanyasıyla Bip’ten kazandığınız dakikaları harcayabilirsiniz. Görüntülü konuşmak isteyenler de 10 kişiyle HD kalitesinde görüşmesini gerçekleştirebilmekte. Sürpriz nokta ve benzeri gibi kampanyalarından yararlanabilmek için BiP uygulamasına da ihtiyacımız var. Böylelikle belirli konumlardaki hediyeleri toplayabiliriz. BiP kurulu değilse App Store, Google Play veya Turkcell’in App Marketinden indirebilirsiniz.

Önceki İçerikUber Hesabı Nasıl Silinir
Sonraki İçerikHepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

8 YORUMLAR

  1. müşteri hizmetlerini aradığımızda karşımıza bilgisayar çıkıyor, oysa biz karşımızda insan isteriz. isteklerimizi daha rahat bir şekilde anlatabiliyoruz.

  2. Turkcell abonesi değilim. Hattıma gelen mesajda bana ait olmayan 2 hatta ait borç gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aramam isteniyor. Bu nedir diye müşteri hizmetlerini aramaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Bir de telefonda müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilseydik iyi olurdu. Alakasız şeyler dinletip duruyorsunuz. FAKAT MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANMAYLA ALAKALI TUŞ YOK.

    • yorumunuzu beğendim.
      dediğiniz gibi ,hani ucağa biniyor ya insan , bir sürü konuşmalar hostes yapiyor ,ucağınkını anladikda bu telefon şirketlerinkini anliyamadik, alakasiz alakasiz sacma söylenimlerle kulak zarimiz mahv oldu. hizmete gelincede kimse yok . ara şaban ara .

      sanki zamanimizi balikci osmanda bulduk,bekle babam bekle ondan sonrada bir leyli geliyor ,oda sacma sapan birseyler ezberlemis , anladigimiz yok birsey

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz