Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

7
13760

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetlerimize ulaşmak artık Turkcell’liler için daha da kolay. Cep telefonunuzdan 532’yi tuşlayarak Turkcell’e ulaşmak sadece 3 rakam.
Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 0532 532 0000 ’yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.
444’lü numara kullanma zorunluluğunun kaldırılması sonrasında, yalnızca 532 tuşlayarak ulaşılabilen Turkcell Müşteri Hizmetleri, bundan böyle hem 532 hem de 0532 532 00 00 numaralarından hizmet verecek. Uygulama, 17 Ağustos’tan itibaren yurt dışından yapılan aramalarda yürürlüğe girdi, yurt içinde ise 6 Eylül’den itibaren kullanılabilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, müşterilerinin yurt içinden ve yurt dışından çağrı merkezine daha kolay ulaşabilmesi için yeni bir uygulama başlattı. Daha önce yasal zorunluluk nedeniyle yalnızca 444 0 532 üzerinden ulaşılabilen Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne artık yalnızca 532’yi ya da 0532 532 00 00’ı tuşlayarak ulaşmak mümkün.

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Meryem YAPARHasan Fehmimehmet ateşkamilGezgin Recent comment authors
Meryem YAPAR
Ziyaretçi
Meryem YAPAR

Turkcell abonesi değilim. Hattıma gelen mesajda bana ait olmayan 2 hatta ait borç gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aramam isteniyor. Bu nedir diye müşteri hizmetlerini aramaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Bir de telefonda müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilseydik iyi olurdu. Alakasız şeyler dinletip duruyorsunuz. FAKAT MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANMAYLA ALAKALI TUŞ YOK.

mehmet ateş
Ziyaretçi
mehmet ateş

müşteri hizmetlerini aradığımızda karşımıza bilgisayar çıkıyor, oysa biz karşımızda insan isteriz. isteklerimizi daha rahat bir şekilde anlatabiliyoruz.

kamil
Ziyaretçi
kamil

teşekkürler

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

hepsi bir birinden beter…

HABİP İSPİR
Ziyaretçi
HABİP İSPİR

MERHABA BEN HABİP İSPİR BENİM 01.02.2014DE SÖZLEŞMEM BİTİYOR BANA YARDIMCIOLURSANIZ ÇOK MEMMUN OLURUN TLFNO

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

532 yi arayıp sözleşme yapabilirsiniz yada en yakın turkcell yetkili bayisindende yapabilirsiniz.