Turkcell Genç Tarifeye Nasıl Geçilir?

109
57829

Turkcell Genç Tarifeye Nasıl Geçilir
Bana uygun paketlerle kaliteli internetin, konuşmanın, yazışmanın, TV’nin, müziğin tadını çıkarmalıyım” diyorsan, sürpriz hediyeler en sevdiğim diyorsan, e bi’ de 26 yaşını henüz geçmemişsen, sen de bizdensin, GNÇ’lisin.
26 yaşın altındaysan ve acayip güzelliklerin olduğu GNÇ uygulamasına giriş yapamıyorsan, hemen kullanıcı bilgilerini güncelle, aramıza katıl!

-Genç Tarife’ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ile –Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurman yeterli.
-Kullandığın hat kendi üzerine değilse bile Genç Tarife’ye geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsin.
-Her Turkcell’li bir Hazır Kart ve bir Faturalı gençTarife’den faydalanabilir.
-18 yaş altındaki müşterilerimizin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin kâğıdı almaları gereklidir
-Tarife değişikliği ayda 2 kez yapılabilir
-Hat sahibi için 15 alt yaş limiti vardır.

Turkcell Genç Tarifeye Nasıl Geçilir?
Eğer Turkcell hattınız varsa faturalı yada kontörlü
Eğer kontörlü ise 300 Dakika 300 Sms ve 3000 Sms kampanyasından faydalanmak istiyorsanız 25 yaş altında olmanız ve hat sizin üstüneyse size en yakın Turkcell bayinden bu işlemi yapabilirsiniz.
Hayır hattınız kontörlü ve genç tarifeden faydalanmak istiyorsanız ister size en yakın Turkcell timden isterseniz telefondan bu işlemi yapabilirsiniz.
Telefondan yapmak için
GNC TCNO DOĞUM YILI yazarak 2222 göndermeniz yeterli olacaktır.

Önceki İçerikAdil Kullanım Kotası Kaldırıldı
Sonraki İçerikPasswords must contain at least one upper case letter ne demek?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

109 YORUMLAR

  1. KArdeşim bende yaptım tüm denienleri ilk oşgeldiniz gençtürkcelle diye bi mesaj geldi daha sonra Üyeliğiniz kısa bir süre içersinde gerçekleşecektir diye yazı geldi Sizce gnçtrkcll li olmuşmuyumdur

  2. ya bana da hoşgeldiniz die falan mesajlar geldi ama onaylandı diye cevap gelmedi mesajı yolladıktan ne kadar süre sonra gelir cevp en geç mesajı tekrar yollamanın bi yararı olur mu ve de geçince kontör alır mı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz