Turkcell Genç Tarife

26
4043

gençtarife

25 yaş altı gençler, tüm Turkcelllilerle konuşmanın 15 dakikası 50 kuruş, her ay özgürce kullanabileceğiniz 10 TL hediye, her gün 5 kısa mesajdan sonrası bedava!

tüm Turkcelllilerle 15 dakikası 50 Kuruş!

Hediye 10 TL ile ister her yöne 2 saat ister her yöne 1000 SMS al!

Diğer ceplerle 5 dakikası 50 Kuruş! Ayrıntılı bilgi için tıkla.

5 şarkı indirmek bedava!

*15 dakikası 50 Kuruşa konuşmalar, aynı ay içinde 1200 dakikaya ulaştıktan sonra, indirimli konuşma ücreti dakikası 25 Kuruştur. TL yüklemenizi takiben indirimli konuşabileceğinize dair gelecek mesajdan sonra 31 gün boyunca bu ücretler üzerinden yurtiçinde konuşabilirsiniz.

**İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz 10 TL kazanmak için her 31 günde bir Avantaj Kart ve üzerinde yüklemeniz gerekir. .

***Hediye 10 TL’yi isterseniz BEDAVA yazıp 2733’e gönderip 2 saat bedava konuşma paketini almak için isterseniz diğer GSM harcamalarınız için özgürce kullanabilirsiniz!

Standart Kart yüklenmediğinde:

Her yöne aramaların dakikası 40 Kuruş, gençTarife dekilere gönderilen 1 SMS 30 Kuruş, diğer yönlere 40 Kuruştur.

Ücretlendirme periyodu:

Ücretlendirme periyodu, 15 dakikası 50 Kuruş için 900 saniye, indirimsiz tarife içi konuşmalar için 30 saniye, diğer yurtiçi her yöne konuşmalar için 60 saniye, 2 saat paketindeki dakikalar için 30 saniyedir.

gençtarife 1

Katılım

  • gençTarifeye geçmek için, 25 yaşın altında olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) veya öğrenci kimliği ile Turkcell İletişim Merkezleri‘ne başvurmanız yeterli.
  • Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile gençTarife ‘ye geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Her Turkcell’li sadece tek bir hat ile gençTarifeden  faydalanabilir.
  • 18 yaş altındaki abonelerin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı muvaffakatname almaları gereklidir
  • Kullanıcı için alt yaş limiti 12’dir. Hat sahibi için 15’dir

Numara sorgulama:

Bir numaranın gençTarifede olup olmadığını öğrenmek için numarayı SMS’le 2010’a ücretsiz yollayabilirsiniz.

Kalan dakika sorgulama:

2 saat paketi aldıysanız *123*58# tuşlayarak pakette kalan dakikanızı öğrenebilirsiniz. Standart Kart ve üzerinde yükledikten sonra aynı takvim ayı içinde indirimli konuşabileceğiniz kaç dakikanız kaldığını *456*5# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Kalan dakika sorgulama ücretsizdir.

Önceki İçerikiPhone İle Youtube Sitesine Erişimi Sağlama Yöntemi
Sonraki İçerikGünde 3 TLden sonra internet bedava!
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

26 YORUMLAR

  1. ya ben turkcelle gittim geçmek istiyorum dedim. bana dediler müşteri hizmetlerini arayın. aradım tc flan istediler söyledim işleminiz mesajla bildirilecek dediler ne mesaj geldi ne bişey nasıl iş bu ya ! ne yapıcam. 🙁

    • 532’yi ara sesli yanıt sisteminden tarife değişikliği de müşteri temsilcisine anlat babamın hattı ben kullanıyorum diye senin kimliğinden sana tc’ni doğum yerini yılını soruyor ve geçişini hallediyor

  2. merhaba arkadaşlar bende başka bir tarif-edeydim 532’yi aradım sesli yanıt sisteminden tarife değişikliği dedim genç tarife gelince genç tarife olmak istiyorsanız 2 ye basın diyor sonra tc numaranızı istiyor bu yere kadar ücretsiz sonra sizi müşteri temsilcisine dakikası 41 kuruşa bağlıyor benim konturum yoktu ama genede bağlandı eksilerde de bir artış olmadı müşteri temsilcisi size kimliğinizden bilgilerle ilgili sorular yöneltim telefondan geçişinizi hallediyor 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz