Turkcell Cep-T Paracard Nedir?Nasıl Kullanılır?

0
1466


Cep-T Paracard Turkcell ve Garanti Bankası’nın birlikte sunduğu, üzerine yüklediğiniz para kadar alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan bir ön ödemeli karttır. Cep-T Paracard’ınızla Cep-T Para servisine kayıt olarak para gönderme, hatta TL yükleme gibi işlemelerinizi cep telefonunuzdan hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Türkiye’de bir ilk olan Cep-T Paracard avantajlarla dolu:

  • Kartınızı alıp 10 TL yüklediğinizde  1 hafta boyunca Turkcell’lilere konuşmak için 80 TL/200 dkkazanırsınız.
  • Kartınızla yapacağınız günlük toplam 25 TL ve üzeri alışverişlerde 24 TL/60 dk bedava konuşma süresi kazanırsınız.
  • Kartınızı aldıktan sonra Turkcell Cep-T Para üzerinden yapacağınız her 20 TL ve üzeri yüklemede 1 gün bedava konuşma süresi kazanırsınız.
  • Kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerden bonus kazanır, bonusunuzla Bonus Üye İşyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Cep-T Paracard ile otomatik olarak Cep-T Para hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Cep-T Para ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Cep-T Paracard’ı herhangi bir bankanın müşterisi olmanıza gerek olmadan Turkcell İletişim Merkezleri’ndensatın alabilirsiniz.

 

Cep-T Paracard’ı Turkcell İletişim Merkezleri’nden 5 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Cep-T Paracard’ı satın alırken yanınızda kimliğinizi ve cep telefonunuzu bulundurmanız gerekmektedir.Cep-T Paracard’ın yıllık kullanım ücreti 5 TL’dir.

Kartınızla Turkcell Cep-T Para servisini kullanarak yapacağınız işlemlere ait ücretler her bir işlem öncesinde tarafınıza bildirilecek ve işlemi onaylamanız halinde işlemi ücreti kartınızın bakiyesinden düşülecektir.

Cep-T Paracard ile Cep-T Para üzerinden yapacağınız para transferleri 2.99TL ile ücretlendirilir. Güncel işlem ücretleri için http://www.paracard.com.tr/Hangi-Paracard/cep-t-paracard adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Cep-T Paracard’ınıza Garanti Bankası Paramatik’lerinden nakit veya Turkcell İletişim Merkezleri’nden nakit veya kredi kartı ile yükleme yapabilirsiniz. Yükleme işlemi esnasında kart şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Cep-T Paracard , Garanti Bankası’nın ön ödemeli kartıdır ve Mastercard logolu tüm işyerlerinde alışverişlerinizde geçerlidir.

Cep-T Paracard’ınızla Cep-T Para servisini kullanarak para transferi yapabilir, hattınıza TL yükleyebilir ya da  kartınızın bakiyesini, kalan limitini öğrenebilirsiniz.

Cep-T Paracard’la alışverişlerde BONUS kazanmaya devam ederken Turkcell’den de bedava konuşma süreleri kazanırsınız:

  • Cep-T Paracard’ı ilk  aldığınızda 1  hafta boyunca Turkcell’lilerle görüşmelerinizde kullanabileceğiniz 200 dakika kazanırsınız.
  • Cep-T Paracard ile gün içerisinde toplamda 25 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınızda tüm Turkcell’lilerle tam 60 dakika bedava konuşursunuz.
  • Cep-T Paracard’ınızla Turkcell Cep-T Para üzerinden yaptığınız 20TL ve üzeri yüklemelerde 1 gün boyunca tüm Turkcell’lilerle bedava konuşursunuz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz