Turkcel TL yükle – TL kazan Kampanyası

16
1251

Turkcell, Nisan ayı içerisinde geçerliliğini koruyacak Turkcel TL yükle – TL kazan avantajıyla birlikte karşımıza çıktı. Kampanya kapsamında 50 TL yükleyenlerin, 50 TL veya 30 TL yükleyenlerin, 30 TL kazanacağı ve bu TL’leri bir ay boyunca sadece Turkcell’lilerle kullanabilecekleri bildirildi.

Kampanya’ya nasıl kayıt olabilirim?

Kampanya’dan yararlanabilmek için ‘‘ Hediye ’’ yazıp 7474’e ücretsiz mesaj göndermeniz ve gelecek cevabın ardından 30 TL veya 50 TL yüklemeniz yeterli olacak. Ancak bu mesajı göndermeden direk kontör yükleyenler bu avantajdan yararlanamayacak.

Tüm Hazır Kart’lı Turkcell abonelerinin yararlanabileceği bu kampanyadan kazandığınız kontörleri 31 gün boyunca dilediği gibi Turkcell’lilerle konuşarak harcayabilirler. Ayrıca hediye TL’nizden ne kadar kaldığını *123*30#’yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

16 Yorum - "Turkcel TL yükle – TL kazan Kampanyası"

avatar
meryem
Ziyaretçi

bu tl konusuda ilgi alanıma girmiyoo 😛

meryem
Ziyaretçi

müşteri temsilcilerinden memnun değilimmmmmmmmmm..arkadaşlar ya inanırmısınız bi saatte 4 kere ayrı ayrı konustm ya boyle sey olamaz yaaa.resmen kontor bastım turcellle ya yazıkk valla :Q

atakan
Ziyaretçi

arkadaşlar 30 yada 50 tl geliyor ama orda görünmüyor kampanyayı yapın birini arayın 30/50 tlden gitmeyecek çünkü kampayadan gidiyor!;)

NESLİHAN
Ziyaretçi

YAA BEN ANLAMDIM ZATEN ZITT DİYE GİDİYO BU KNTLER. İNSAN TELEFONU ELİNE ALMAYA KORKUYO ARTIKK. BİRAZ İNSAFLI OLUN YA NE BUU.

lewent
Ziyaretçi

30 tl yükledim hediye mediye gelmedi ne kazıkcı adamlar ya

leyla
Ziyaretçi

he gurban he..bizi kandırıyolarrrrrrrr

Recep
Ziyaretçi

Hayır KandırmıyorLar Başta hediye yazıp 7777 Yolluyorsunuz Sonra Yüklüyorsunuz Yükledım Geldı 30 hediye + 35 Geldi bana

Recep
Ziyaretçi

7474 pardon

gamze
Ziyaretçi

tl ye cevırmelerıde onların karına bse anladıgım yok alısana kadar onlar kazancak sonrada telsıme nye gectınız dye yırtlıyolar ya sınır edıyolar ınsanı tl nedır kontur olsa ne var

dead
Ziyaretçi

yükledikten sonra yollamışım msj ı gelmedı 30 ytl böyle sacmalık olurmu yaa turkcel bayılerı nıye hatırlatmıyolarkı

mehmet
Ziyaretçi

niçin 30 tl.ye 30-50 tl.ye 50 sadece.diğer fiyatlandırmalar için niye geçerli değil. ÖRNEK:10 tl.ye 10 20 tl.ye 20 değil