Türk Telekom Hattımın Son 2 Hanesini Değiştirmek İstiyorum

55
171424

Faturalı Hatlar için Numara Değişikliği
22 Ekim 2015 itibari ile numara değişikliği işleminin ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 20TL’dir.. Bu ücret yeni numara için gönderilen ilk faturaya yansıtılır.
Hat alındıktan sonra ilk fatura kesilmeden numara değişikliği yapılırsa numara değişikliği ücreti eski numaraya çıkan faturaya yansıtılır.
Numara değişikliği işlemi Avea Müşteri Hizmetleri, Avea Bayileri, Online İşlem Merkezi aracılığıyla bir fatura döneminde 1 kez yapılabilir. 22 Ekim 2015 itibari ile numara değişikliği işleminin ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 20TL olacaktır.

Faturasız Hatlar için Numara Değişikliği

12 Kasım 2015 itibariyle, işlem ücreti vergiler dahil 20 TL’dir. İşlemin gerçekleşmesi için hatta işlem tutarı kadar bakiye TL bulunması yeterlidir. Faturasız hatlar için numara değişikliği işlemi ayda 1 kez yapılabilir. Numara taşıma işlemi ile Avea’ya gelen müşterilerimiz, 6 aylık süre sonrasında numara değişikliği yaptırabilirler.

Türk Telekom Hattımın Numarasını Nasıl Değiştirebilirim?

>Artık Avea markası Türk Telekom olduğu için işlemi kolayca Online İşlem Merkezi üzerinden yapmanız mümkün. İşlem sırası alttaki gibidir.
https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=onlineTransactionsHome&lang=tr adresinden Türk Telekom Online İşlem merkezine girin. Hat İşlemlerim altındaki Numara değişikliği menüsünden 20TL karşılığında talepte bulunabilirsiniz.
Kaynak olarak Buradan İnceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikTurkcell Numaramı Nasıl Değiştirebilirim
Sonraki İçerikNumara Değiştirme İşlemi Nerede Yapılır
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

55 YORUMLAR

  1. merhaba, avea faturasız hat kullanıyorum son 4 hanesını değiştirmek ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım ıyı günler……….

  2. Ben numaranın son 4 hanesini değiştirmek istyrm ve bnn için müşteri hizmtlrni mi aramm grkyr yksa telefncya gdp ordn dgstrcmi sylyp elme yeni bi hat gcckmi

  3. Turkcell faturasiz hattımi avea ya tasidim ve şimdide numarayı komple değiştirmek istiyorum en kisa yoldan nasıl yaparım acilen yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

  4. Numaramin son iki yada dort rakamini degistirdigimde tarifem aynen kalacak degilmí? Smsim internetim dakikalarim sifirlanmayacak degilmi? Musteei hizmetlerini arayip numarami degistirebiliyormuyum?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz