Türk Telekom Fatura Detayları

0
11055

Türk Telekom Fatura Detayları
Hattınız Türk Telekom ise ve faturalı ise istediğiniz gibi bilgilerinizi yada Fatura Kullanım Detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.Peki faturalı hat detaylarınızı nasıl öğrenebilirsiniz onu anlatalım..

Faturalı hat üzerinden Ön Ödemeli yani Kontörlü hat gibi değildir ve birçok vergi alınabilir ve anında işlem yapabilirsiniz.Bu işlem için ilk olarak Online İşlemlere giriş yapmanız gerekmektedir.Yani bilgisayar üzerinden online işlemlere giriş yaparak kullanım detaylarınızı yada diğer bilgilerinizi öğrenebilir ve güncellemeyebilirsiniz.

İlk olarak Online İşlemlere Türk Telekom sitesi üzerinden giriş yapınız.Kullanıcı adı olarak telefon numaranızı giriniz ve şifre için ise Online İşlemler şifrenizi *952# yazıp arama tuşuna basarak ücretsiz olarak anında yenileyebilirsiniz.

Online İşlemler üzerinden neler yapabilirsiniz..
Türk Telekom Mobil Online işlemler üzerinden istediğiniz Türk Telekom mobil hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Türk Telekom mobil hattına Lira yükleyebilirsiniz.

turk-telekom-fatura-detaylari

Daha sonra ise hat işlemleri yapabileceğiniz menüler gelecektir.Buradan Fatura İşlemleri bölümüne geliniz ve Geçmiş Fatura Bilgilerim bölümüne giriş yapınız.Buradan son faturanızda hangi ücretler nereden geldiğini ve ne ödediğiniz görebilirsiniz.Paket ücretleri,vergi paketleri vb birçok bilgiyi öğrenebilirsiniz..

avea-fatura-kullanim-detayi

Yukarıda gördüğünüz gibi faturaya ait fatura bilgileri görülmektedir.Buradan Fatura Tarihinizi,Gelen faturayı,Tarife Bilgisi ve o Tarifeden ne kadar ödediğinizi görebilirsiniz.Diğer ücretler dediğiniz zaman vergi ödemelerinide görebilirsiniz.

turk-telekom-kullanim-detaylari

Burada kullanıcıların en çok görmek istediği bilgilerden biriside ücretli olarak yapılan konuşma ve diğer hizmetlerdir. Yukarıdaki görselde istediğiniz gibi ücretli yada ücretsiz olarak yaptığınız görüşmeleri görebilir ve nerede sorun var yada faturanızın hangi sebepten yüksek geldiğiniz görebilirsiniz. İster günce dönem olarak istersenizde geçmiş dönem konuşmalarınızı takip edebilirsiniz.

Önceki İçerik2017 Yeni Ötv Oranları
Sonraki İçerikATV Müge Anlı İle Tatlı ve Sert Programına Ulaşım Adresi
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz