Türk Telekom TL Gönderme Nasıl Yapılır

1
116

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 824

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 831
Soru – CevapKategori: Gsm OperatörleriTürk Telekom TL Gönderme Nasıl Yapılır
Merve asked 2 sene ago
Türk Telekom TL Gönderme

Hattım faturalı ve kardeşime TL göndermek istiyorum. Faturalı hattan TL gönderme işlemi yapılabiliyor mu yoksa sadece kontörlü hattan mı yollanması gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Hasan Fehmi
Staff replied 2 sene ago

LiraPaylaş servisi ile hattı ne olursa olsun, Türk Telekomlu bir arkadaşınızdan ya da yakınınızdan lira isteyebilir veya onlara Lira gönderebilirsiniz.
Lira istemek için:
9235 aranabilir ya da kısa mesajda Lira istenilen numara yazılır bir boşluk bırakılır istenilen lira miktarı yazılır ve 9233’e gönderilir.
Örnek: 555 *** *** *** 10
Lira istediğiniz kişiye talebiniz iletilir. Karşı taraf isteğinizi kabul ederse lira hattınıza yüklenir. *Sadece faturasız hat sahibi aboneler lira isteyebilir.

Lira göndermek için:
9235 aranabilir ya da lira göndermek için kısa mesajla lira göndermek istediğiniz numara yazılır bir boşluk bırakılır istenilen lira miktarı yazılır ve 9235’e gönderilir.
Örnek: 555 *** *** *** 10
Size bir onay mesajı gelir, bu mesajı E yazarak cevaplarsanız lira gönderimi gerçekleşir. (Gerekli koşulların sağlanması durumunda.) Eğer size gelen onay mesajına 30 dakika içinde cevap vermezseniz gönderme işleminiz süre aşımına uğrar.
Ayrıca Online İşlemler aracılığıyla da Lira isteyebilir ve gönderebilirsiniz​​​​​​