Samsung Galaxy Wonder i8150 Format Nasıl Atılır

26
6860

Samsung Galaxy Wonder i8150 Format Nasıl Atılır
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda bildiğiniz gibi belirli zamandan sonra yavaşlamalar yada takılmalar çok görülmektedir. Daha eski cihazlarda bu durum biraz daha farklıdır ve birkaç uygulama yükledikten sonra sorunlar artabilir ve özellikle yazılımsal sorunlar karşınıza gelebilir. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların diğer yaşanan sorunu ise desen yada ekran kilidini unutursanız format atma işlemi gerçekleştirmelisiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda anlattığımız sıkıntıları ortadan kaldırabilecek işlem ise hard format yada hard reset dediğimi işlemdir. Bu işlemi ise telefonunuzdan birkaç tuşa kombine bir şekilde basarak kolayca yapabilirsiniz. Samsung Galaxy Wonder i8150 format işlemini ise yazımızda nasıl yapılacağınız anlattık.
Recovery1
Telefon kapalı konumdayken yapılacaklar
1-Home (geri) tuşu + ses açma tuşu ve power(açma-kapama) tuşuna beraber basınız
2-Kısa süre telefon recovery modunda açılacaktır
3-Açılan menünden wipe data/ factory reset seçeneğinin üstüne gelin ve home(geri) tuşuna basarak onaylayınız
4-Yes/ delete all user data seçeneğine gelerek onaylanıyınız.
son olarak telefon resetlenecektir ve format işlemi bitecektir.

Önceki İçerikFacebookda Profil Resimleri Görünmüyor
Sonraki İçerikMsvcp100.dll Hatası ve Çözümü
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

26 YORUMLAR

    • Normal bir tarayıcı sayfası açınız ve daha sonra sol dokunmatik bölümüne basınız oradan aşağıda ayarlara giriniz ve gizlilik kişisel verileri siliniz seçeneği ile istediğiniz bilgileri silebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz