Nokia C3-01 Nasıl Güncellenir

4
1866

Nokia C3-01 Nasıl Güncellenir
Nokiada Symbian s60 ve s40 gibi cihazlarda format yöntemi biraz faklıdır ama yazılım güncelleme durumları neredeyse aynıdır.Bu işlemi yapmak için ilk olarak data kablosuna ve pcsuite programına ihtiyacınız olacaktır.Bu işlem için ilk olarak cihazınızın güncel sürümü öğrenin bunu öğrenmek için ise (yıldız,kare 0000 kare ) olarak yaparsanız sürümü öğrenebilirsiniz.Sürümünü öğrendikten sonra ve gereken programları indirdikten sonra data kablosu ile cihazınızı bilgisayara bağlayınız.Bilgisayar ciahzınızı gördükten sonra aşağıdaki gibi bir uyarı verecektir.

nokia-c3-01-yazılım-güncelleme-4
Daha sonra mümkünse bir yedek almanızda fayda var aksi takdirde cihazda hiçbir bilginiz olmayabilir yani silinebilir.Daha sonra Pc suite programında araçlar sekmesinden yazılım güncellemeleri sekmesine gelerek kontrol ediyoruz.
Son aşama olarak kontrol edildikten sonra güncelleme var ise yeni bir sürüm numarası olarak karşınıza çıkacaktır.Eğer yok ise size geri yükleme seçeneği ile karşınıza gelcektir.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Nokia C3-01 Nasıl Güncellenir"

avatar
onur
Ziyaretçi

Sürümünü öğrendikten sonra ve gereken programlar varya onları nereden hangi siteden indirebilirim

erkut akarsu
Ziyaretçi

cihaz yazılımı yüklenirken 6 dakika kaldı kısımına gelşi,p takılıyor ve usb baglantısını çıkar tak tekrar aç diyor sonra tamam de diyor ve sonra bağlantı kesiildi diyor

Gezgin
Ziyaretçi

farklı bir kablo ile denediniz mi ?

erkut
Ziyaretçi

teşekkürler deniyorum