LG Akıllı Telefonlarda Bildirim Ayarları

0
4888

LG Akıllı Telefonlarda Bildirim Ayarları
Son zamanlarda düşüşte olsada kullanıcılar tarafından halen tercih edilen ve yüksek bir kullanıcı kitlesi bulunan markalar arasında LG cihazlar bulunmaktadır. Özellikle LG G4 modelinden sonra büyük bir düşüşe geçti ve neredeyse birçok cihazında sorun yaşamaya devam etti. G4 Modelinde anakart sıkıntısı ülkemize giren 3 cihazdan birisi neredeyse oldu ve garantili olan cihazlarda anakart değişimine gitti. Tabi bunlar haliyle büyük zarar anlamına geldi. Gelen cihazlarda ise en büyük sorun kapanıp açılmaması oldu. Bu konumuzda LG kullanıcıları için Bildirim ayarları bölümünü anlatmak istiyoruz. Bildirim Ayarları bölümünde ekrana gelen mesajlar yada whatsapp mesajlarının ekranda görülüp görülememesini yada kilidi açtığınız zaman görmek istiyorsanız bu ayarları yapabilirsiniz.


Ekrana gelen mesajları yada aramaları görmek istiyorsanız yada görmemek istiyorsanız Ayarlar >> Ses >> Kilit Ekranı bölümüne geliniz ve daha sonra karşınıza çıkan iki seçenekten birini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Diğer ayar ise Bildirim Işığı cihazın üzerinde yanan bildirim ışığının hangi durumlarda yanacağını ayarlayabilirsiniz. Cevapsız aramalarda yada gelen mesajlarda yanıp yanmayacağınız ayarlayıp kullanabilirsiniz.

Önceki İçerikDizartri Nedir
Sonraki İçerikGenpa Teknik Servisteki Cihazı Sorgulama
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz