İphone 5 İle Bilgisayardan İnternete Nasıl Girilir

4
2749

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 824

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 831

iphone_5_haber021347476396
İphone 4s ile Bilgisayardan İnternete Bağlanma
Samsungda android cihazlarda olduğu gibi iphone serisindede cihazınızı wifi modem olarak kullanabilir ve çevrenizdeki tüm wifi sahibi cihazlara internetinizi paylaştırabilirsiniz.Yani tek cihaz üzerinden birçok cihaz internete girebilir.Bu işlemi yapmak gayet basit ilk olarak ayarlar bölümüne giriyoruz daha sonra kişisel eriğim noktası bölümüne giriniz.Bu bölümde kişisel erişim noktasını aktif ediniz.Aşağıdaki resimde bu işlemi gösteriyor.
IMG_1691
daha sonra lacer yazan yerden şifrenizi yani modem şifreiniz belirleyiniz ve diğer bağlanmak isteyen cihazlara bu şifreyi vermeniz gerekmektedir.
iphone_modem_şifresi
işlem bitmiştir internetin tadını çıkartın 🙂

4 YORUMLAR

  1. wifi’den telefonu görüyor bağlandı diyor ancak wireless’in üzerinde ünlem işareti çıkıyor bağlanmıyor. telefondan 3g ye girmemde ise sorun yok. neden bilgisayardan girmiyor olabilir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz