iphone_5_haber021347476396
İphone 4s ile Bilgisayardan İnternete Bağlanma
Samsungda android cihazlarda olduğu gibi iphone serisindede cihazınızı wifi modem olarak kullanabilir ve çevrenizdeki tüm wifi sahibi cihazlara internetinizi paylaştırabilirsiniz.Yani tek cihaz üzerinden birçok cihaz internete girebilir.Bu işlemi yapmak gayet basit ilk olarak ayarlar bölümüne giriyoruz daha sonra kişisel eriğim noktası bölümüne giriniz.Bu bölümde kişisel erişim noktasını aktif ediniz.Aşağıdaki resimde bu işlemi gösteriyor.
IMG_1691
daha sonra lacer yazan yerden şifrenizi yani modem şifreiniz belirleyiniz ve diğer bağlanmak isteyen cihazlara bu şifreyi vermeniz gerekmektedir.
iphone_modem_şifresi
işlem bitmiştir internetin tadını çıkartın 🙂

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
neoxisertanGezginonur Recent comment authors
sertan
Ziyaretçi
sertan

internet paketım var 3g ayarlarımda acık fakat internete baglanamıyorum wifiden cok rahat giriyorum obur turlu olmuyo sızce neden

Özgür Uygun
Yönetici
Özgür Uygun

Şebekeniz yeterince çekmiyor ise maalesef iphonelerda böyle bir sıkıntı yaşanabiliyor.

onur
Ziyaretçi
onur

wifi’den telefonu görüyor bağlandı diyor ancak wireless’in üzerinde ünlem işareti çıkıyor bağlanmıyor. telefondan 3g ye girmemde ise sorun yok. neden bilgisayardan girmiyor olabilir?

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

cihaza bir reset atmayı denedinz mi ? menü tuşu ile kapatma tuşuna apple logosu çıkana kadar basınız ve açılana kadar bekleyiniz.