iPad 2 ne zaman piyasaya çıkacak?

0
962

Apple’ın iPhone 5’le beraber en çok beklenen ürünlerinden biri olan iPad 2, söylentilere göre bu ay içinde tanıtılacak. Her ne kadar Apple konu hakkında konuşmama geleneğine devam ediyor olsa da birçok kaynak iPad 2’nin bu ay tanıtılacağını, Mart ayında ise satışa sunulacağını iddia ediyor.

Apple’ın yeni jenerasyon tableti için resmi açıklama gelmeden net bir tarih vermek yersiz olur fakat bir Japon blogu, 17 Şubat’tan sonra Apple’ın yeni ürününü tanıtacağını söylüyor.
iPad 2 hakkındaki bir başka dedikodu ise, şimdilik beta durumunda olan iOS 4.3’ün tam sürümü ile aynı gün tanıtılacağı yönünde. Zira bu iddianın ortaya çıkmasının nedeni, Apple’ın son zamanlardaki suskunluğuyla beraber gündemden düşmesi.

iPad 2 heyecanı bir yana, yakın bir zamanda gelecek olan Motorola’nın güçlü tableti Xoom’la beraber tablet bilgisayarlar arasındaki rekabet de had safhaya çıkacak.

Önceki İçerikAskere Giderken İhtiyacınız Olacak Malzeme Listesi
Sonraki İçerikParti Logoları ve Anlamları nedir?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz