Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

53
57720

Avea Müşteri Hizmetleri’ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500’ü tuşlayarak ya da sabit hatlardan 444 1 500’ü çevirerek Avea Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz. Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak faturalı hatlar için 42 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.

Sorularınıza cevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, Avea Müşteri Hizmetleri’ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500′i tuşlayarak ya da sabit hatlardan 444 1 500′i çevirerek Avea Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.
Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak 1 SMS fiyatından ücretlendirilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

53 Yorum - "Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası"

avatar
meral tekin
Ziyaretçi

müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz, online işlemler çalışmıyor bu ne biçim hizmet

elif
Ziyaretçi

Bu ne biçim operatör servisi ya hattın borcunu kk den yatiriyoz telefon aramalar gene kapalı tövbe bir daha avea kullanmam

hasan uzunal
Ziyaretçi

BEN DORTSENEDIR AVALIYIM PAKET VERDINIZ KABUK ETTIM HERYONE HERŞEYDAHIL 25 TL YANLIZ ŞUANBANA GELEN MESAJ AYNEN ŞOYLE 22.022015TARIHINDE 23.59KESILEN FATURANIZ93.25TLSON ODEME TARIHI09.03 2015 HERYONE 500 DAKIKA DOLDUMU BILGILENECEKSINIZ DIYORSUNUZ BU TUTARI ODEMIYORUM GAZTELERE VERIP MAHKEMEYE TAŞICAHUM BU MEŞAZI BANA ACELE BILGI VERIN BEKLIYORUM DAHA DETAYLI GAZTELERDEN OKURSUNUZ RESMEN DOLANDIRIYORSUNUZ BIZI

Murat
Ziyaretçi

Bizde dolandırıcılıga ugradık bu paralı sitelere karşi mobil iletişime kapattığımız halda AVEA sayesinde dolandırılmaya devam ediliyoruz avea kınıyorum taahütlerim bitsin 4 tane hattımı avea dan iptal edicem.

cemile aktaş
Ziyaretçi

faturamı yatırdım dört saattir telefonumun açılmasını bekliyorum.Lütfen açar mısınız atık?Bu ne biçim müşteri temsilcisi .

melike aytunç
Ziyaretçi

yüksek faturam geldi müşteri hizmetleri açmıyor bir yol gösterin.

ali taş
Ziyaretçi

Kartım bloke oldu nasıl alabilirim

serdar
Ziyaretçi

Ben boyle rezillik görmedim musteri hizmetleri ni arqmak bile parayla 9333 birseye yaramiyor bu nasıl bir sirket yaa 12 senedir kullaniyom yok bole rezillik

ilhan geleş
Ziyaretçi

telefonumla ilgili sorunlarımı çözmek için avea müşteri temsilcisine bağlanmak istedim ama mümkün deyil bağlanamadım.şimdi ise aveadan ayrılmaya karar verdim ne haliniz varsa görün

Fatih
Ziyaretçi

teşekkürler

A.KADİR ASLAN
Ziyaretçi

**** telefon hattıma bal türü bal 500 yüklemesi bayiden yatırdım.
TELEFONUM GÖRÜŞMELERE KAPALI.YÜKLEME YAPTIRDIĞIM BAYİ’YE SORDUM BEKLEYİN AÇILIR DEDİ. BİR GÜN GEÇTİ HALA AÇILMADI.GÖRÜŞME YAPAMIYORUM.LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.
TEŞEKKÜRLER.

Aslı Karakaş
Ziyaretçi

Kontor yüklememe rağmen gelmiyor. Nedir bu yavaşlık, sistem bozukluğu? Ne yapmak lazım? aveayı terketmek mi lazım? Kaç saat sonra gelir bu kontor?

süpermen
Ziyaretçi

iğrenç bu avea bıktımmmmmmmmm sıkıldımmmmmmmm allahim kurter beni

Ülkü
Ziyaretçi

Internet paketimi astigm icn sonradan tl m gitti normal olarak ama sonradan yavas yavas biraz daha tl lerimin eksildigini goruyorum neden? 2haftadir numara tasima ile avea ya gectim ama cok pismanim gecekten…Ayrica avea musteri hizmetlerine baglanamiyorum ne kadar ugrastiysam olmadi .

Aycan Gülle
Ziyaretçi

Allahım kurtar bizi şu aveadan ya :Q :Q :Q

Aycan Gülle
Ziyaretçi

avea biraz kötü

ibrahimi
Ziyaretçi

Tarifemden fazla ucret geliyor neden bir aboneligim mi var neyi asiyorumda fatura tarifeden fazla geliyor :Q :Q :Q :Q

Gezgin
Ziyaretçi

Online işlemlerden sorgu yaptınız mı?

ibrahimi
Ziyaretçi

Neden faturam tarifemden fazla ucret geliyor.musteri hizmetinizinde maşallah i var hemen ulasiliyor yani .biri cevap versin :Q

Gezgin
Ziyaretçi

faturanızı online işlemlerden neler yaptıgınıza bakarsanız bilgi alabilirsiniz.

kazim Akça
Ziyaretçi

Beş sefer aradım ama açan olmadı :Q

Gezgin
Ziyaretçi

mutlaka açarlar şu aralar sesli yanıt sistemi mevcut biraz zahmetli oluyor 🙂

YÜKSEL ÇAPRAK
Ziyaretçi

numaralı abonenizim.26.08.2013 tarihinde internet aracılığıyle 2 ödeme yapmama rağmen faturalı hattım kesilmiştir. eylül ve ekim ( daha vadesi gelmeyen) ayı olmak üzere 2 aylık borcum bulunmaktadır.Gereken incelemenin yapılarak hattımın açılmasını ve tarafıma bilgi verilmesininistiyorum.
26.08.2013 İNT-AVEA-0530…….77-S.Ö.T:30.12.1899 26.08.2013 24.50
26.08.2013 İNT-AVEA-0530……77-S.Ö.T:17.07.2013 26.08.2013 28.75 TL.2 ADET ÖDEME YAPTIM

derman
Ziyaretçi

teşekkürler