Aramaya izin yok Sabit arama etkin Hatası Çözümü

62
48754

Aramaya izin yok Sabit arama etkin Hatası Çözümü
Sabit arama servisiyle cihazınızdan yapılacak aramaları belirli telefon numaralarıyla kısıtlayabilirsiniz. Sabit arama servisini tüm SIM kartlar desteklemez. Ek bilgi için servissağlayıcınıza başvurun.Menü > Rehber ve Seçenekler > SIM numaraları > Sabit ara. kartvizitleri seçeneğinibelirleyin.Sabit aramayı etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak veya sabit arama kartvizitlerinidüzenlemek için PIN2 kodunuz gerekmektedir. PIN2 kodunuz için servis sağlayıcınızlagörüşün.Seçenekler öğesini seçin ve aşağıdakiler arasından seçim yapın:Sabit aramayı etkinleştir veya Sabit aramayı kapat — Sabit aramayı etkinleştirin veyadevre dışı bırakın.
Yeni SIM kartviziti — İzin verilen aramalara kartvizit ismi ve telefon numarası girmekiçin kullanılır.
Rehber’den ekle — Kartvizit listesindeki bir kartviziti sabit arama listesine kopyalayın.Sabit arama servisi etkinken SIM kartvizitlerine kısa mesaj göndermek için, kısa mesajservis merkezi numarasını sabit arama listesine eklemeniz gerekir.

Önceki İçerikSniper Elite V2 Sistem Gereksinimleri
Sonraki İçerikPes 2013de Klavye Kol Ayarları Nasıl Yapılır?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

62 YORUMLAR

  1. Yav benim sony Xperia z2 beni arıyorlar tam açacam olmuyor sonra anladım ki çağrı engele war girdim oraya sonra işte bir parola yazdım sonra girdim giden çağrılara onu etkin yaptım sonra dediki şebeke hatası war diyor ama benim şebeke war sonra baktım şebeke hatası geçti yine deniyorum baktım dedi baglantı hatası ama benim internetimde war anlamadım çare bulun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz