Apple Watch Nasıl Kurulur

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
0
236
A variety of the new Apple Watch is on display in the demo room after an Apple event on Monday, March 9, 2015, in San Francisco. Pre-orders for the Apple Watch start April 10. The device costs $349 for a base model, while a luxury gold version will go for $10,000. (AP Photo/Eric Risberg)

Akıllı telefonlar ve tabletlerden fazla son zamanlarda konuşulan cihazlar Giyilebilir Teknoloji olarak adlandırılan yardımcı araçlar diyebiliriz.Bu cihazların başında ise Akıllı Saatler gelmektedir.Özellikle Apple firmasının geliştirdiği Apple Watch ile birlikte diğer firmalarda farklı modeller geliştirmeye başlandı.Bu cihazların en başında ise dediğimiz gibi Apple Watch.Bu cihazı İphone telefonunuzda kullanmak istiyorsanız bir bağlantı yapmak zorundasınız.Apple Watch sadece iphone cihazlarda ve iOS 8.2 veya sonrası işletim sistemlerinde çalışabilmektedir.Yani Apple Watch İphone 5 modelinden önceki cihazlarda çalışmamaktadır.

Apple Watch nasıl kurulur ve kurulum işlemi nasıl yapılır…

1-Apple Watch kurulumundan önce ilk olarak telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriniz ve Bluetooth özelliğini aktif hale getiriniz.
2-Daha sonra internet bağlantınızı ve şarj durumunuzu kontrol ediniz.

apple-watch-kurulum

3-İki cihazıda birbirlerine yakın olarak tutunuz ve Apple Watch cihazınızı açınız.
4-İlk olarak Apple Watch cihazınızı sonra ise telefonunuzdan “Eşleşmeyi başlat” seçeneğine dokununuz.
5-Saatinizi eşleşme animasyonu üzerinde tutunuz ve uyarı gelene kadar bekleyiniz.

apple-watch-kurulum-resimli-anlatim
6-Daha sonra ise İphone telefonunuzda Sol’a veya Sağ’a dokunarak bir bilek seçin ve kuralla koşulları okuyunu devam ediniz.
7-Bu işlemlerden sonra ise Apple Kimliğinizi giriniz.

Önceki İçerikTurkcell T50 Desen Şifresi Nasıl Kırılır
Sonraki İçerik4.5G Nedir-4.5G Hakkında Bilgiler

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz